İstanbul'daki Uygun Düğün Davetiyeleri

04.08.2020

Düğün davetiyesi fiyatları İstanbul'da geniş bir aralığa sahip. Fiyat aralığının bu kadar geniş olması ise tamamen tasarımda sınır olmamasından kaynaklanıyor. Seçeneklerin bu kadar fazla olması aklını karıştırıyorsa ve en ucuz düğün davetiyesi İstanbul'da nereden alınır diyorsan bu galeri sana yardımcı olacak!

RY Tasarım Atölyesi

Görsel Numarası: D1557738

Düğün davetiyesi modellerine baktığımızda birçok aksesuar kullanıldığını görüyoruz. Kozalaklar, tarçınlar, kuru çiçekler, kurdeleler… İşte bu aksesuarların cinsine göre fiyatlarda değişiklikler oluyor. Eğer sen de sade süslemeli bir model istiyorsan bu tasarımların en uygun düğün davetiyesi seçenekleri arasında yer aldığını bilmelisin. Örneğin; RY Tasarım Atölyesi'nin şeffaf kurdele ile süslendiği bu tasarımı tercih edebilirsin. Firmada en düşük davetiye fiyatları 1 TL'nin altında.

Bürde Özçakır

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE
RY Tasarım Atölyesi

Beşiktaş Davetiye

Görsel Numarası: D774522

Düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları, zarf kullanılıp kullanılmamasına göre de değişiklik gösterebiliyor. Eğer ekstra maliyetlerden kaçınıyor ve hesaplı düğün davetiyelerini araştırıyorsan Beşiktaş Davetiye'nin bu zarif modelinde olduğu gibi kendinden zarflı tasarımları tercih edebilirsin. Abartısız süslemelerin kullanıldığı böyle bir model tercih ederek hem istediğin sade davetiyeye kavuşabilir hem de hesaplı bir seçim yapabilirsin.

Bürde Özçakır

Bu davetiyeci ile çalışmak ister misin?

Beşiktaş Davetiye

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Boutique.D'lara

Görsel Numarası: D1139878

Hem çok abartılı bir düğün davetiyesi istemiyor hem de anlamlı olmasını tercih ediyorsan kitap ayracı formunda düğün davetiyelerini tercih edebilirsin. Bu modellerin uygun fiyatlı olması da cabası! İstanbul düğün davetiyesi firmaları arasında yer alan Boutique.D'lara'da bu tasarımların hem şık hem de uygun seçeneklerini bulabilirsin. Firmada en düşük fiyatlar 1-2 TL arasında.

Bürde Özçakır

Bu davetiyeci ile çalışmak ister misin?

Boutique.D'lara

Duru Atölye

Görsel Numarası: D1525643

Dışı şeffaf düğün davetiyeleri ve fiyatları da minimalist çiftler için en uygun seçenekler arasında. Zarif tasarımlarıyla dikkat çeken İstanbul düğün davetiyecilerinden Duru Atölye'de bu modellerin birbirinden şık örneklerini bulabilirsin. Süslemelerini ise ince kurdelelerden yaptırarak hem tarzına hem de bütçene uygun bir seçim yapabilirsin. Duru Atölye'de de fiyatlar 1-2 TL'den başlıyor.

Bürde Özçakır

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE
Duru Atölye

Forinvite

Görsel Numarası: D1511318

Düğün davetiyeni grafiklerden oluşan bir imaj ya da video olarak yaptırmaya ve elektronik ortamda paylaşmaya ne dersin? Böylece kağıt israfından kaçınarak çevreyi koruyabilirsin. Hem de bu ilginç düğün davetiyeleriyle misafirlerini şaşırtabilirsin. Üstelik bu davetiyelerde kağıt, baskı, süsleme gibi ek masraflar da söz konusu olmuyor. Hesaplı olması da cabası. Sen de e-davetiye seçeneğini düşünürsen Forinvite ile iletişime geçebilirsin!

Bürde Özçakır

Benzer davetiyeleri bulabileceğin firmalar burada!

FİRMALARI LİSTELE
Forinvite

Form Davetiye Tasarım

Görsel Numarası: D1431785

Firmaların hazır model davetiye seçenekleri de özel tasarım davetiyeler kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor. Bu nedenle öncelikle davetiyecilerin hazır modellerini inceleyip, tarzına ya da konseptine uygun seçenekler olup olmadığına bakmanda fayda var. Eğer sana hitap eden bir hazır model bulamazsan özel tasarım seçeneğini düşünebilirsin. İstanbul'da geniş model seçeneği sunan firmalardan olan Form Davetiye Tasarım'ın hazır davetiyelerine de mutlaka göz atmalısın! Minimum 1-2 TL'den başlayan fiyatları da oldukça uygun diyebiliriz.

Bürde Özçakır

Bu davetiyeci ile çalışmak ister misin?

Form Davetiye Tasarım

Davetiyecim / Kaligrafi

Görsel Numarası: D1383872

Düğün davetiyeni hazır modeller arasından seçerken tarzını göz önünde bulundurabilirsin. Örneğin; romantik bir tarzın varsa Davetiyecim / Kaligrafi'nin "Love" temalı hazır model davetiye seçenekleri senin için uygun seçenek olabilir. Hem hazır modellerden seçerek düğün davetiyelerini daha uygun fiyata alabilirsin. Kağıthane'de yer alan firmanın minimum fiyatlarının 1-2 TL'den başladığını da söyleyelim.

Bürde Özçakır

Bu davetiyeci ile çalışmak ister misin?

Davetiyecim / Kaligrafi

Sıradaki Galeriler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap