Mühürcüm

0212 963 0460

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Mühürcüm Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  8 TL'den fazla

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Mühürcüm Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Mühürcüm Hakkında

Mühürcüm ekibi; İstanbul, Bakırköy davetiye firmaları arasında bulunan atölyesinde düğün, sünnet, nişan, kına ve her çeşit davetleriniz için küçük gibi görünen ama önemli bir yere sahip olan davetiyelerinizi hazırlamakta. Özgün ve kişiye özel tasarımlarıyla, hızlı teslimatlı ve özenli işçilikleri bulunan davetiyeler ortaya çıkarmakta. Özel günlerinizde, deneyimli ekibiyle aileniz ve değerli misafirleriniz için akılda kalıcı hatıralar hazırlıyor.

Deneyim
Davetiye ve hediyelik sektöründeki uzun süreli tecrübesiyle sizlere kaliteli bir hizmet sunan Mühürcüm ailesi, kullandığı ürünler ve davetiyelerle geniş bir yelpazede hizmet sağlamakta. Bunun yanında güncel modelleri de takip ederek ürün kataloğuna her zaman kaliteli ve özgün modeller eklemekte. İstanbul'da düğün davetiyesi hazırlayan yerler içerisinde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalan birçok çiftimiz gibi, sizin de kaliteli baskılarımızı ve özgün tasarımlarımızı görmenizi istiyoruz.

Hizmetler
●Sizin için oluşturmuş olduğumuz çeşitli ve özgün tasarımlara sahip modellerimizden seçeceğiniz davetiyenizi, istekleriniz doğrultusunda size özel tasarımlarını ve düzenlemelerini yapıp, gerekli işlemlerini tamamladıktan sonra kargoluyoruz.
●Davetiyeleriniz için mum mühürlerimizi birçok farklı seçenekte sunuyoruz. Özellikle sevilen davetiye mühür setlerimizde isimlerinizin baş harfleriyle oluşturulmuş tasarımlar kullanıyoruz.
●Mühürlerinizi kullanmak için gereken mumları da bizden temin edebilirsiniz. Sınırsız renk seçeneklerimize bayılacaksınız!
●Ayrıca davetiyeleriniz için ücretsiz ve hızlı bir şekilde, özenle paketlenmiş kargomuzla gönderim imkanı sağlıyoruz.
●Şehir dışına gönderim sağlayan firmamız Türkiye’deki bütün çiftlerimize ulaşmak için çaba gösteriyor!
●Özel tasarımlarıyla büyüleyen davetiyelerimizde kurdele ve dokulu kağıtlara ek olarak farklı renklerde malzemeler de kullanabiliyoruz.

Ek Hizmetler
●Son dönemin en popüler konularından biri olan burçlara özel mühürlerimizi alarak dilediğiniz zarf, defter, kağıt vb. parçayı mühürleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Davetiyeleriniz o kadar güzel gözükecek ki misafirleriniz yıllarca saklamak isteyecek! Özgün ve tasarımlara sahip ve sizin isteklerine göre düzenlenen davetiyelerinizle özel günlerinizde misafirlerinize unutulmaz birer anı hediye edebilirsiniz. Firmamız başlangıcından bu yana sizden gördüğü ilgi ve destek doğrultusunda hizmetlerini genişletmeye, memnuniyetinizi temel prensip haline getirerek hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul düğün davetiyesi nerede bastırılır diyorsanız Mühürcüm firmasının fiyatları ve detaylı bilgi için ücretsiz formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Şükrü Sert
  Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 0460
 • Adres:

  Zuhuratbaba mh. YüceTarla cd. No:65 Hüda apt. Garaj Girişi Bakırköy / İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.