Dans Kursları İstanbul

Hande Kayacık Dance Company

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Hande Kayacık Dance Company

Hande Kayacık Dance Company Hakkında

Hande Kayacık Dance Company eğitimleriyle hayallerinize, beklentilerinize ve tarzınıza uygun bir düğün dansı etmek ister misiniz?

Kurucumuz Hande Kayacık 15 yılı aşkın süredir düğün dansının ülkemizde gelişmesinde büyük rol oynuyor. Kendisi bugüne kadar 3000 çiftin ilk dans gösterisini hazırladı. Eğitmenlik yaptığı çiftlerin sayısı her geçen gün giderek artıyor. Profesyonel eğitmen kadromuz ve her seviyeye uygun paketlerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Peki Hande Kayacık Dans Stüdyosu’nda sizi nasıl eğitimler bekliyor?

İlk olarak daha önce dans eğitimi alıp almadığınızı öğreniyoruz. Daha önce dans dersi almamış çiftlere; Standart, Gold, Exclusive ve Mini paketlerimizi öneriyoruz.

Standart Paket diğer tüm paketlerimizin temel eğitimlerinden oluşuyor. Toplam 3 ders verdiğimiz bu paketin ilk dersinde adım çalışıyoruz. İkinci derste ise gelinlik modelinize ve seçtiğiniz müziğe uygun koreografi oluşturuyoruz. Dansınızda eğilme hareketi ve farklı figürler istiyorsanız bu paketimizi seçebilirsiniz. Dansı hatasız öğrenmek için düğün tarihinden 1 ila 1.5 ay önce derslere başlamanız yeterli.

İkinci paketimiz Gold’ta ise toplam 4 ders veriyoruz. Son dersiniz, davetinizden birkaç gün önce düğün mekanınızda yapılıyor.

Üçüncü paketimiz Exclusive ise 3 özel derslik standart eğitime ek olarak düğün gününde yanınızda olduğumuz bir hizmet. Salona ilk giriş anınızdan nikah masasına çıkışınıza, ilk dansınızın başından sonuna kadar yanınızdayız. Düğün günü mekanda prova alıyor, gelinliğiniz üzerinizdeyken ilk dans heyecanınızı atıyorsunuz.

Son paketimiz ise Mini. Dans dersleri için vakit ayıramayan çiftlerimizi düşündüğümüz bu paketimizde hızlı bir eğitim söz konusu. Toplam 2 ders veriyor, dans pistindeki duruşunuzu düzeltiyor ve 1-2 figür ile dansınızı renklendiriyoruz. Bu paketimizi düğününe az zaman kalan ya da önceden dans eğitimi almış çiftler tercih ediyor.

Tüm paketlerimizde tarlatanlı kabarık etek ve duvak eşliğinde prova yapıyoruz. Dans müziğinize karar vermediyseniz geniş müzik arşivimizden yararlanabilirsiniz. En uygun müziği bulmanız için yardımcı oluruz. Dersleri haftanın 7 günü Anadoluhisarı ve Göksu Evleri Sitesi’ndeki stüdyomuzda yapabiliriz. İsterseniz Zoom üzerinden online olarak akşam saat 23.00'e kadar eğitim verebiliriz. Sezon yoğunluğunun yaşandığı Mart ila Kasım ayları arasındaki dönemde ders gün ve saatlerinizi en az 4 ya da 5 ay önceden belirlemenizi öneriyoruz.

Hande Kayacık düğün dansı fiyatlarını öğrenmek için sayfadaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Hande Kayacık Dance Company Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Hande Kayacık Dance Company Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bolero

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gamze & Sinan

Düğün Tarihi: 17.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Hızlı karar aldığımız için düğün hazırlıklarına kısıtlı zamanımız vardı. Herşeyi planladık derken düğüne 2 hafta kala unuttuğumuz bir şey aklıma geldi. İlk dans!! Panikle ne yapabilirim diye araştırırken Düğün.com sayesinde Hande Hanım'la tanıştık. Bana çok hızlı bir şekilde geri döndü ve durumun... devam 

Selen & Tuna

Düğün Tarihi: 17.10.2015

Sevgili Hande hocamız,

Sizle çalışmanın ne kadar önemli olduğunu, ışıklar üstümüzde insanların içine çıkınca daha iyi anladık :) Sayenizde rahat ve keyifli bir dans çıkardık.

Sizi çok sevdik. Pozitif enerjiniz ve samimiyetiniz için çok teşekkürler.

Melike & Hakkı

Düğün Tarihi: 17.10.2015

Düğün koşuşturmaları sırasında, Sizinle yaptığımız dans derslerinde bu kadar eğlenebileceğimizi hiç düşünememiştik. Tavsiyelerinizle harika bir düğün dansı performansı sergiledik. En önemlisi de doğal ve içten.. Ayrıca Hakkı'nın sizden öğrendiği figürlerle, balayımızda otel discosundaki dans... devam 

Gaye & Can

Düğün Tarihi: 24.08.2014

İki tane odunu dans ettirmeyi başardınız. Herkes dansımızı çok beğendi. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Özge & Gencer

Düğün Tarihi: 10.08.2014

Sayenizde otoyolda kamyonun farlarına bakakalan iki tavşan olmaktan kurtulduk. Teşekkür ederiz :)))

Zeynep & Semih

Düğün Tarihi: 04.05.2013

Sayende alkış kıyamet koptu. Sen olmasan olmazdı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.