Hande Kayacık Dance Company

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hande Kayacık Dance Company Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den fazla

Hande Kayacık Dance Company Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla

Hande Kayacık Dance Company Özellikler

Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Hande Kayacık Dance Company Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bolero, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Vals

Hande Kayacık Dance Company Hakkında

Hande Kayacık Dance Company eğitimleriyle hayallerinize, beklentilerinize ve tarzınıza uygun bir düğün dansı etmek ister misiniz?

Kurucumuz Hande Kayacık 15 yılı aşkın süredir düğün dansının ülkemizde gelişmesinde büyük rol oynuyor. Kendisi bugüne kadar 3000 çiftin ilk dans gösterisini hazırladı. Eğitmenlik yaptığı çiftlerin sayısı her geçen gün giderek artıyor. Profesyonel eğitmen kadromuz ve her seviyeye uygun paketlerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Peki Hande Kayacık Dans Stüdyosu’nda sizi nasıl eğitimler bekliyor?

İlk olarak daha önce dans eğitimi alıp almadığınızı öğreniyoruz. Daha önce dans dersi almamış çiftlere; Standart, Gold, Exclusive ve Mini paketlerimizi öneriyoruz.

Standart Paket diğer tüm paketlerimizin temel eğitimlerinden oluşuyor. Toplam 3 ders verdiğimiz bu paketin ilk dersinde adım çalışıyoruz. İkinci derste ise gelinlik modelinize ve seçtiğiniz müziğe uygun koreografi oluşturuyoruz. Dansınızda eğilme hareketi ve farklı figürler istiyorsanız bu paketimizi seçebilirsiniz. Dansı hatasız öğrenmek için düğün tarihinden 1 ila 1.5 ay önce derslere başlamanız yeterli.

İkinci paketimiz Gold’ta ise toplam 4 ders veriyoruz. Son dersiniz, davetinizden birkaç gün önce düğün mekanınızda yapılıyor.

Üçüncü paketimiz Exclusive ise 3 özel derslik standart eğitime ek olarak düğün gününde yanınızda olduğumuz bir hizmet. Salona ilk giriş anınızdan nikah masasına çıkışınıza, ilk dansınızın başından sonuna kadar yanınızdayız. Düğün günü mekanda prova alıyor, gelinliğiniz üzerinizdeyken ilk dans heyecanınızı atıyorsunuz.

Son paketimiz ise Mini. Dans dersleri için vakit ayıramayan çiftlerimizi düşündüğümüz bu paketimizde hızlı bir eğitim söz konusu. Toplam 2 ders veriyor, dans pistindeki duruşunuzu düzeltiyor ve 1-2 figür ile dansınızı renklendiriyoruz. Bu paketimizi düğününe az zaman kalan ya da önceden dans eğitimi almış çiftler tercih ediyor.

Tüm paketlerimizde tarlatanlı kabarık etek ve duvak eşliğinde prova yapıyoruz. Dans müziğinize karar vermediyseniz geniş müzik arşivimizden yararlanabilirsiniz. En uygun müziği bulmanız için yardımcı oluruz. Dersleri haftanın 7 günü Anadoluhisarı ve Göksu Evleri Sitesi’ndeki stüdyomuzda yapabiliriz. İsterseniz Zoom üzerinden online olarak akşam saat 23.00'e kadar eğitim verebiliriz. Sezon yoğunluğunun yaşandığı Mart ila Kasım ayları arasındaki dönemde ders gün ve saatlerinizi en az 4 ya da 5 ay önceden belirlemenizi öneriyoruz.

Hande Kayacık düğün dansı fiyatlarını öğrenmek için sayfadaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Göksu Evleri B21A Anadolu Hisarı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hande Kayacık Dance Company Yol Haritası

Hande Kayacık Dance Company Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gamze & Sinan

Düğün Tarihi: 17.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Hızlı karar aldığımız için düğün hazırlıklarına kısıtlı zamanımız vardı. Herşeyi planladık derken düğüne 2 hafta kala unuttuğumuz bir şey aklıma geldi. İlk dans!! Panikle ne yapabilirim diye araştırırken Düğün.com sayesinde Hande Hanım'la tanıştık. Bana çok hızlı bir şekilde geri döndü ve durumun... devamı 

Selen & Tuna

Düğün Tarihi: 17.10.2015


Sevgili Hande hocamız,

Sizle çalışmanın ne kadar önemli olduğunu, ışıklar üstümüzde insanların içine çıkınca daha iyi anladık :) Sayenizde rahat ve keyifli bir dans çıkardık.

Sizi çok sevdik. Pozitif enerjiniz ve samimiyetiniz için çok teşekkürler.

Melike & Hakkı

Düğün Tarihi: 17.10.2015


Düğün koşuşturmaları sırasında, Sizinle yaptığımız dans derslerinde bu kadar eğlenebileceğimizi hiç düşünememiştik. Tavsiyelerinizle harika bir düğün dansı performansı sergiledik. En önemlisi de doğal ve içten.. Ayrıca Hakkı'nın sizden öğrendiği figürlerle, balayımızda otel discosundaki dans... devamı 

Gaye & Can

Düğün Tarihi: 24.08.2014


İki tane odunu dans ettirmeyi başardınız. Herkes dansımızı çok beğendi. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Özge & Gencer

Düğün Tarihi: 10.08.2014


Sayenizde otoyolda kamyonun farlarına bakakalan iki tavşan olmaktan kurtulduk. Teşekkür ederiz :)))

Zeynep & Semih

Düğün Tarihi: 04.05.2013


Sayende alkış kıyamet koptu. Sen olmasan olmazdı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.