Dans Organizasyon By Meera

Dans Kursları

Kategori

Beşiktaş İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

A Plus Dans Stüdyo
20 119

Şişli

A Plus Dans Stüdyo

400-600 TL
Düğün ve Dans
21 3 42

Kadıköy

Düğün ve Dans

400 TL'den az
Erenköy Dans Akademi
4 7 31

Kadıköy

Erenköy Dans Akademi

400 TL'den az

Hakkında

Özel gününüzü harika bir dans gösterisi ile renklendirmeye ne dersiniz?


Yıllardır Türkiye’de Hint dansları üzerine çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dansçı ve koreograf olarak çalışıyor; adeta davetlerinize farklı bir hava katıyoruz.


Kurucumuz Fatoş Meera Akman; Brezilya’da Natyalaya Klasik Hint Dansları Okulunda Bharatanatyam eğitimi almıştır. Beş sene süren bu süreçte ne yazık ki yavaş yavaş yok olan ‘’Guru Shisya Parampara’’ geleneğinde eğitim görmüştür. Bu geleneğin son öğrencilerinden birisidir… Gurukul sistemine uygun olarak aldığı eğitimlerde gurusu olarak kabul edilen öğretmeniyle birlikte yaşamıştır ve bu da gelişimine oldukça büyük bir katkı sağlamıştır. Yalnızca Hindistan’la kalmayıp İngiltere’de de farklı hocalar ve dansçılarla çalışma fırsatı yakalayan Meera; Brezilya, Hindistan ve İngiltere’de performans sergilemiştir.


2006 senesine geldiğimizde ise Türkiye’ye dönmüş ve dans konusunda burada çalışmalarını sürdürmeye başlamıştır. Bugüne dek pek çok organizasyonda yer alan kurucumuz İstanbul Hindistan Başkonsolosluğu’nun organize ettiği pek çok programda da klasik Hint sanatını sergilemiştir. Başarısı çeşitli televizyon kanallarının da dikkatini çeken Fatoş Meera çeşitli haber programlarına katılmış, Türkiye’nin sayılı gazetelerine de röportaj vermiştir.


Sertab Erener ve Atiye gibi tanınmış isimlerle de çalışan sanatçımız bir süre sonra ise özel dans merkezini açmıştır.


2016 yılına geldiğinde kendi yetiştirdiği öğrencileriyle kurduğu Apsara Dance Factory by Meera isimli grubu ile performans sanatçısı olarak hayatına devam etmektedir. Kültürel ve sosyal etkinliklerin yanı sıra özel davetlerde de gösteriler düzenlemektedir. Sahne performansları, dans eğitimleri, workshop eğitimleri ve çok daha fazlası…


Siz de profesyonel bir dans gösterisi ile düğününüze renk katmak istiyorsanız; İstanbul düğün dans kursları arayışınıza cevap vermek için biz buradayız! Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimiz üzerinden ekibimizle iletişime geçerek düğününüzde yapabileceklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Belki ufak bir eğitim ile çiftimize koreografi oluştururuz belki de düğünlerine konuk olup dansçılarımızla gösteri düzenleriz…

  • Adres: Tepecik Yolu Edincik Sk. Erinç Apt. 13/1 Etiler İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Dans Organizasyon By Meera firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!