Dans Kursları İstanbul

Batuhannida | Arjantin Tango

 • Min. Fiyat
  2.500 TL'den fazla

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  12 Temmuz 1997'de İstanbul'da doğdum. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Gemi... devam 

Batuhannida | Arjantin Tango Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den fazla

Batuhannida | Arjantin Tango Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Batuhannida | Arjantin Tango Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Tango

Batuhannida | Arjantin Tango Hakkında

Merhaba biz Türkiye ve Avrupa Tango şampiyonları Batuhan Boy ve Nida İnceoğlu. Özel bir akademide, düğün gününde ilk dansını şova çevirmek isteyen, ilk dansın önemini yürekten kavrayan çiftlere dans eğitimi veriyoruz. Dansın muhteşem iyileştiriciliğini, birleştiriciliğini, ifadesini sevdiklerinize göstermeniz ve akıllarda yer edecek performans sergilemeniz için sizlerle bir araya gelmekten gurur duyuyoruz. Aşkınızı ifade edecek büyülü hareketlerde pay sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Deneyim

Ülkenin ve dünyanın neresinde olursa olsun tango ve vals olan yerlerde bulunmaktan, performans sergilemekten geri kalmıyoruz. Edindiğimiz şampiyonluklarla ülkemizin gurur kaynağı olarak anılmaktan keyif alıyor, dansımızı konserlerde, festivallerde, kliplerde, eğitimlerde, özel davetlerde sergiliyoruz. Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanıyor, dansa dair içerikler üreterek sesimizi uzak yakın demeksizin her yere duyuruyoruz.

Hizmetler

“Gerçek bir dansçı gibi çalış.” mottosuyla hareket ediyor ve çiftlerimizi bu yönde motive ediyoruz. Yoğun duygusal ifadelere sahip, kendine özgü figürler içeren tutkunun dansı tango ve zarif, akıcı stiliyle öne çıkan, romantizm ve bağlılığın dansı vals İstanbul düğün dans kursu kapsamı içerisinde verdiğimiz eğitimler arasında yer alıyor. Geliştirdiğimiz metotlarla kolay öğrenmelerini sağlıyor, düğün günü harikalar yaratmalarına vesile oluyoruz.

İstanbul düğün dans kurslarından Batuhannida | Arjantin Tango olarak tüm derslerden önce bedeni egzersizlerle dansa hazırlıyor verimli bir performans sağlamanıza yardımcı oluyoruz. 4 ders süren birebir eğitimlerimizden faydalanmak için düğününüze en az 1 hafta kala bizlere ulaşmanız sizler için büyük kolaylık sağlayacağına inanıyoruz.Tüm bu süreçten sonra aşkınızın ve birlikteliğinizin resmi olarak simgelenmesi ve tüm figürlere hakim olarak ilk dansınızı gerçekleştirmeniz için sizleri sahneye uğurluyoruz.

Birbirinden anlamlı figürler içeren ve aşkınızın ifadesine dönüşmüş muhteşem dansınızla güne damga vurmaya ne dersiniz? Düğün dansı kursu İstanbul fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız Batuhannida | Arjantin Tango iletişim numarasını tuşlayarak bizlerden de fiyat teklifi ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu bilgilere “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 16 92

 • Adres::

  Kuşdili Caddesi, İnşaatçılar İş Hanı, Kat: 3, Kadıköy

 • Haritadaki Konumu

  Batuhannida | Arjantin Tango Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.