Tango Eskişehir Dans Stüdyosu

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 5-6 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Vals, Tango, Rumba, Harmandalı, Cha Cha, Bolero, Foxtrot, Zeybek, Salsa, Merenge, Bachata

Önerilen Firmalar

Calisto Dans
4 18 5

Tepebaşı

Calisto Dans

Mambo Ritmo Dance Studio
38 4 10

Odunpazarı

Mambo Ritmo Dance Studio

Hakkında

Düğün danslarınız için profesyonel bir yardım almak isterseniz sizlere Eskişehir’de özellikle tango konusunda adından sıkça söz ettiren Tango Eskişehir ile tanıştırmak istiyoruz.

Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse; 2000’li yılların başında tango ağırlıklı olmak üzere düğün birçok düğün dansları için eğitim veriyoruz. Bu süre boyunca kendimizi hem teknik hem de sosyal olarak geliştirdiğimizi söylemek istiyoruz. Şu anda da Eskişehir’de bu sektörde öncü konumunda hizmet vermeye devam ediyor, düğün danslarınız için sizlere keyifli bir ders vermek için sabırsızlanıyoruz.

Misafirlerimize istediğiniz seviyede tango eğitimi sunabiliyoruz. İsterseniz profesyonel sahne dansçısı seviyesinde, isterseniz eğitmenlik seviyesinde isterseniz de başlangıç seviyesinde derslerimiz bulunuyor. Bunu yaparken önce tangonun ruhunu, sosyal gelişimini ve kurallarını özümsemenizi sağlıyoruz. Tango ruhunu yaşattıktan sonra derslerimize başladığımızda, çok daha hızlı ve doğru bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

Düzenli grup dersleri eşliğinde keyifli bir eğitim alacağınızdan eminiz. Eğitimlerimizin etkili olması için geniş ve çevresi aynalarla donatılmış dans salonları dizayn ettik. Bu sayede kendinizi görebilecek, gelişiminizi çok daha hızlı tamamlayabileceksiniz.

Biraz da eğitmenlerimizden bahsetmek istiyoruz. Bünyemizde dansa gönül vermiş, uzun yıllar yurt dışında eğitimler almış, gerekli sertifika ve belgelerin hepsine sahip çok değerli dansçılarımız bulunuyor. Düğününüz için düşündüğünüz bir koreografi var ise dansçılarımıza söylemeniz yeterli. Eğer herhangi bir fikriniz yok ise bu işte uzman dansçılarımızın en iyisini ortaya koyacaklarından emin olabilirsiniz.

Bünyemizde ünlü tango sanatçılarıyla yakın iletişime geçme şansına sahip olabiliyorsunuz. Püf noktaları gerektiğinde ilk ağızdan öğreniyor, bu şansa Tango Eskişehir ile erişiyorsunuz. Eskişehir tango kursları arasında farkımızı anlayacağınızdan eminiz.

Eskişehirde merkezi bir konumda yer alan işletmemiz Odunpazarı’nda faaliyet gösteriyor. Birçok yerden otobüs ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Siz de hayatınız boyunca unutamayacağınız düğün gününüzü güzel bir koreografiyle taçlandırmak istiyorsunuz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Feyza Çelik Orbay

  • Adres: İstiklal Mah. Demirciler Sok. No:11/10 Odunpazarı/Eskişehir

Tango Eskişehir Dans Stüdyosu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!