Dans Kursları Eskişehir

Tango Eskişehir Dans Stüdyosu

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Tango Eskişehir Dans Stüdyosu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Tango Eskişehir Dans Stüdyosu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Tango Eskişehir Dans Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Tango Eskişehir Dans Stüdyosu Hakkında

Düğün danslarınız için profesyonel bir yardım almak isterseniz sizlere Eskişehir’de özellikle tango konusunda adından sıkça söz ettiren Tango Eskişehir ile tanıştırmak istiyoruz.

Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse; 2000’li yılların başında tango ağırlıklı olmak üzere düğün birçok düğün dansları için eğitim veriyoruz. Bu süre boyunca kendimizi hem teknik hem de sosyal olarak geliştirdiğimizi söylemek istiyoruz. Şu anda da Eskişehir’de bu sektörde öncü konumunda hizmet vermeye devam ediyor, düğün danslarınız için sizlere keyifli bir ders vermek için sabırsızlanıyoruz.

Misafirlerimize istediğiniz seviyede tango eğitimi sunabiliyoruz. İsterseniz profesyonel sahne dansçısı seviyesinde, isterseniz eğitmenlik seviyesinde isterseniz de başlangıç seviyesinde derslerimiz bulunuyor. Bunu yaparken önce tangonun ruhunu, sosyal gelişimini ve kurallarını özümsemenizi sağlıyoruz. Tango ruhunu yaşattıktan sonra derslerimize başladığımızda, çok daha hızlı ve doğru bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.

Düzenli grup dersleri eşliğinde keyifli bir eğitim alacağınızdan eminiz. Eğitimlerimizin etkili olması için geniş ve çevresi aynalarla donatılmış dans salonları dizayn ettik. Bu sayede kendinizi görebilecek, gelişiminizi çok daha hızlı tamamlayabileceksiniz.

Biraz da eğitmenlerimizden bahsetmek istiyoruz. Bünyemizde dansa gönül vermiş, uzun yıllar yurt dışında eğitimler almış, gerekli sertifika ve belgelerin hepsine sahip çok değerli dansçılarımız bulunuyor. Düğününüz için düşündüğünüz bir koreografi var ise dansçılarımıza söylemeniz yeterli. Eğer herhangi bir fikriniz yok ise bu işte uzman dansçılarımızın en iyisini ortaya koyacaklarından emin olabilirsiniz.

Bünyemizde ünlü tango sanatçılarıyla yakın iletişime geçme şansına sahip olabiliyorsunuz. Püf noktaları gerektiğinde ilk ağızdan öğreniyor, bu şansa Tango Eskişehir ile erişiyorsunuz. Eskişehir tango kursları arasında farkımızı anlayacağınızdan eminiz.

Eskişehirde merkezi bir konumda yer alan işletmemiz Odunpazarı’nda faaliyet gösteriyor. Birçok yerden otobüs ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Siz de hayatınız boyunca unutamayacağınız düğün gününüzü güzel bir koreografiyle taçlandırmak istiyorsunuz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstiklal Mah. Demirciler Sok. No:11/10 Odunpazarı/Eskişehir

  • Haritadaki Konumu

    Tango Eskişehir Dans Stüdyosu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.