Dans Kursları Çanakkale

Troia Dans Stüdyosu

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Troia Dans Stüdyosu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Troia Dans Stüdyosu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Troia Dans Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Troia Dans Stüdyosu Hakkında

Kaliteli eğitmen kadromuz, 300 metrekare genişliğe sahip toplam alanımız içerisinde 3 dans salonu ve dinlenme alanlarımızla düğününüzü etkileyici hale getirmeniz için Troia Dans Stüdyosu olarak Çanakkale’de sizi bekliyoruz.

Düğün eğlencelerinin ilk dansı pek çok gelin ve damat adayı için unutulmaz bir hatıra olarak hafızalara kazınıyor. Böylesi önemli bir ânı sıradan şekilde geçiştirmek istemeyen çiftlerimizle uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. İstediğiniz doğrultusunda duygusal ya da eğlenceli figürlerin bulunduğu neşeli bir dansı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstek kısmını tamamen size bırakıyor, geride kalan öğretme kısmını ise harika bir şekilde biz gerçekleştiriyoruz.

Peki biz nasıl ve ne tür hizmetler veriyoruz?
Dansın vücut gelişimi açısından oldukça faydalı olduğu bilimsel bir gerçek olduğu için küçük yaşlardan itibaren bizimle çalışan pek çok üyemiz bulunuyor. Bale, jimnastik, salsa, zumba, hiphop, modern dans ve düğün dansı seçeneklerimizle her yaş grubuna ve isteğe keyifle destek oluyoruz. Gelin ve damat adaylarının ilk dansı konusunda yardımcı olma fikri ise çiftlerin düğün süreçlerine vermiş olduğu önem ve bize gelen talepler doğrultusunda ortaya çıktı. Her ayrıntısıyla titiz bir şekilde ilgilendiğiniz düğün süreciniz için elbette ilk dans gösterinizi es geçeceğiniz düşünülemezdi. Davetlilerinizin karşısına çıktığınız, sizi gelinlik ve damatlık içerisinde çift olarak gördükleri o ilk ânı daha da özel ve unutulmaz kılabilmek için size büyük bir mutlulukla hizmet veriyoruz. Bize hayalinizi ve öğrenmek istediğiniz dansı belirttiğinizde size uzun provalar sonucu hiç stres yapmadan eğitim verip öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Düğün öncesi de son provalarınızı yaparak siz dansı tam anlamıyla öğrenene kadar destek olmaya devam ediyoruz.

Dans stüdyomuz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan stüdyo iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Troia Dans Stüdyosu Çanakkale’ye ait formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    İsmetpaşa Mah. 2. Demircioğlu Cad. İleri Sokak No:10/1 (MNG Kargonun sokağı)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.