Çiçekçiler Nevşehir

Eva Çiçek Evi

 • Teslim Süresi
  1 haftadan az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Eva Çiçek Evi Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Eva Çiçek Evi Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Broş, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Eva Çiçek Evi Hakkında

Çok uzun yıllardır çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteriyor, hala aynı heyecanla işimizi severek yapıyoruz. Bugün artık bir marka haline gelen firmamız Eva Çiçek Evi Nevşehir merkezde bulunuyor. Burada çiçekçiliğe dair pek çok hizmeti bir arada sunuyor, müşterilerimize seçkin bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Geniş bir alana sahip dükkanımızda yaz kış fark etmeksizin sezonun en güzel çiçeklerinden zengin bir seçki sunuyoruz.

Çiçeklerimizin kalitesine çok önem veriyor, her zaman mevsiminde doğru şartlarda yetişmiş çiçek türleri kullanıyoruz. Daha farklı seçenekler talep eden müşteriler için ülkemizde yetişmeyen çiçek türlerini yurt dışından ithal ediyoruz. Çoğunlukla doğal çiçekler kullansak da bazen gerekli durumlarda veya arzu edildiğinde orijinal görünümle uyumlu yapay çiçekler de kullanıyoruz.

Eva Çiçek Evi olarak düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nişan merasimleri, önemli kutlamalar, doğum günleri, sevgililer günü, anneler günü, evlilik yıl dönümü, söz ve isteme törenleri gibi çok sayıda ve türde özel güne çiçek hizmeti sunuyoruz. Ürünlerimizi şehrin her bölgesine ulaştırabiliyor, siparişlerimizi çok kısa sürede hazırlayarak teslim ediyoruz.

Düğün ve benzeri özel günlerde çiçek konusunda ihtiyaç duyulabilecek her konuda hizmet verebildiğimiz geniş bir yelpazede çalışıyoruz. Gelin ve damat arabalarını süslüyor, düğün çelenkleri yapıyor, gelin buketi ile uyumlu damat yaka çiçekleri hazırlıyoruz. Düğün mekanının süslemesi veya davetli masalarının süslemesini de bizzat gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde aksesuar kullanmaktan kaçınmıyor; hasır ipler, boncuklar, deniz kabukları, kurdeleler, kozalak ve kuru çiçekler kullanabiliyoruz.

Eva Çiçek Evi olarak bütüncül bir yaklaşıma sahip olduğumuz için gelin buketlerini belirli bir konsepte göre kişiye özel olarak tasarlıyoruz. Tasarımı yaparken gelinin sevdiği çiçeklerden kullanıyor; düğün mekanının türüne, gelinliğin modeline ve organizasyonun temasında dikkat ediyoruz. Yani buketin güzel görünmesinin yanı sıra düğünle uyumlu olmasına da özen gösteriyoruz.

Aynı zamanda bir düğün organizasyon firması olarak da hizmet verdiğimizden dolayı çiftlere tam da hayal ettikleri gibi bir gün yaşatabiliyoruz. Hepsi özgün tasarımlara sahip arka fon çemberleri ve taklar hazırlıyoruz. Sarmaşık gibi tümden çiçekli, kuru pampam otlu, ahşap iskeleli, pencere görünümlü şekillerde dış çekim konsept arka fonları oluşturuyoruz.

Kısacası biz Eva Çiçekçilik olarak aranjmanlarımızın yakışacağı ve çiftlerin talep ettiği her alan ve mekana çiçeklerimizi ulaştırıyoruz. Yılların tecrübesi, geniş hizmet yelpazesi ve estetik bakış açısına sahip bir ekip olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğer bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki numaramızı veya yandaki formu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Güzelyurt Mah. 225. Sk. No:2 Nevşehir/ Merkez ( Kapadokya Hastanesi Karşısı)

 • Haritadaki Konumu

  Eva Çiçek Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.