Yeşilköy Çiçekçilik

Yeşilköy Çiçekçilik


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Yeşilköy Çiçekçilik sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Yeşilköy Çiçekçilik & Peyzaj 10 Mayıs 2005 yılında tarihi bir mekan olan 90 yıllık Yeşilköy tren garını çiçekçiye dönüştürerek Yeşilköy’de doğayla baş başa 600 m2 arazi üzerinde Ozan Dişisağlam Tarafında kurulmuştur. Firmanın sahibi Ozan Dişisağlam naturel çiçekçilik sektöründe 1989 yılında Zeytinburnu’nda ilk iş yerini açarak başlamış ve gelişen çağ ve konjektürler doğrultusunda çalışmalarını daha geniş sürdürmüş ve her dönemde müşterilerinin ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılamıştır. Gerek sanatsal bakış açımızla gerekse sunduğumuz hizmet ile müşterilerimize en iyiyi sunmak iş prensibimizin başında gelir...

Yeşilköy Çiçekçilik olarak sunduğumuz hizmetler;

Firmamız Interflora Uluslararası Çiçekçilik Operasyon Şirketi üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı çiçek gönderimi yapmaktadır. İstediğiniz herhangi bir çiçek, aranjman, sepet vs. İstediğiniz gün ve saatte dilediğiniz adreste olacaktır.

Arzu ettiğiniz taktirde, çiçekleriniz yerine gönderilmeden önce dijital kamera ile fotoğraflanmış halde tarafınıza internet kanalıyla gönderilecektir. Bu hizmet özellikle yeni çalışmaya başladığımız müşterilemiz için birbirimizi tanıma noktasında önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Firmamız Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir, bünyesinde 450 dış mekan, 90 iç mekan ithal bitki, 45 çeşit kesme çiçeği sizlere tek çatı altında sunmaktadır. Firmamız aynı zamanda peyzaj işlerini de Mühendis ve Mimarlarımızın projeleri doğrultusunda yapmaktadır. Firmamızda ayrıca toprak, çim tohumu, çim gübresi, zirai ilaç, bahçe hobi malzemeleri, bahçe aksesuarları da satışa sunulmaktadır.

Mevsimin her dönemi mevcut olan zengin çiçek çeşitlerimizi uzman kadromuz ile şekillendirip, hızlı servis hizmetimiz ile sizlere ulaştırmak gibi son derece heyecanlı ve önemli olan bu görevde bize şans tanıdığınız, göstermiş ve göstecek olduğunuz yakın ilgiden dolayı size sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Çalışmalarımızın uzun soluklu olması dileğiyle.

Sizleri betonların arasında yaşamaktan kurtarıp doğanın oksijeni olan yemyeşil dünyamızda bir acı kahve içmeye bekliyoruz.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Ozan Bey, Ozan Disisaglam Adres Cumhuriyet Cad. No:2/A,
Beylikdüzü,
Evleneceklere Destek Hareketi
Yeşilköy Çiçekçilik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yeşilköy Çiçekçilik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap