Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Yeşilköy Çiçekçilik

0850 241 1753

Çiçekçiler

Kategori

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

En Güzel Gelin Buketini Birlikte Bulalım!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, isteklerine uygun 5 çiçekçiden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
15 1

Şişli

Gayem Organizasyon

GAYEM ORGANİZASYON...

Pikap Flower Design
12 2

Kadıköy

Pikap Flower Design

Düğün mekânınızı tamamlayan en önemli aksesuarlarınız başında hiç kuşkusuz ...

Bir Çiçekçi
162 4

Kağıthane

Bir Çiçekçi

Çiçekçilik sektöründeki farkımızı sizinle buluşturma vakti. Bir Çiçekçi, en...

Hakkında

Yeşilköy Çiçekçilik & Peyzaj 10 Mayıs 2005 yılında tarihi bir mekan olan 90 yıllık Yeşilköy tren garını çiçekçiye dönüştürerek Yeşilköy’de doğayla baş başa 600 m2 arazi üzerinde Ozan Dişisağlam Tarafında kurulmuştur. Firmanın sahibi Ozan Dişisağlam naturel çiçekçilik sektöründe 1989 yılında Zeytinburnu’nda ilk iş yerini açarak başlamış ve gelişen çağ ve konjektürler doğrultusunda çalışmalarını daha geniş sürdürmüş ve her dönemde müşterilerinin ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılamıştır. Gerek sanatsal bakış açımızla gerekse sunduğumuz hizmet ile müşterilerimize en iyiyi sunmak iş prensibimizin başında gelir...

Yeşilköy Çiçekçilik olarak sunduğumuz hizmetler;

Firmamız Interflora Uluslararası Çiçekçilik Operasyon Şirketi üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı çiçek gönderimi yapmaktadır. İstediğiniz herhangi bir çiçek, aranjman, sepet vs. İstediğiniz gün ve saatte dilediğiniz adreste olacaktır.

Arzu ettiğiniz taktirde, çiçekleriniz yerine gönderilmeden önce dijital kamera ile fotoğraflanmış halde tarafınıza internet kanalıyla gönderilecektir. Bu hizmet özellikle yeni çalışmaya başladığımız müşterilemiz için birbirimizi tanıma noktasında önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Firmamız Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir, bünyesinde 450 dış mekan, 90 iç mekan ithal bitki, 45 çeşit kesme çiçeği sizlere tek çatı altında sunmaktadır. Firmamız aynı zamanda peyzaj işlerini de Mühendis ve Mimarlarımızın projeleri doğrultusunda yapmaktadır. Firmamızda ayrıca toprak, çim tohumu, çim gübresi, zirai ilaç, bahçe hobi malzemeleri, bahçe aksesuarları da satışa sunulmaktadır.

Mevsimin her dönemi mevcut olan zengin çiçek çeşitlerimizi uzman kadromuz ile şekillendirip, hızlı servis hizmetimiz ile sizlere ulaştırmak gibi son derece heyecanlı ve önemli olan bu görevde bize şans tanıdığınız, göstermiş ve göstecek olduğunuz yakın ilgiden dolayı size sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Çalışmalarımızın uzun soluklu olması dileğiyle.

Sizleri betonların arasında yaşamaktan kurtarıp doğanın oksijeni olan yemyeşil dünyamızda bir acı kahve içmeye bekliyoruz.

İletişim

Ozan Bey

Ozan Disisaglam

  • Telefon: 0850 241 1753

  • Adres: Cumhuriyet Cad. No:2/A,


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.