Vos Atelier

E-posta Gönder

0216 706 6897

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Hakkında

Birbirinden güzel çiçek tasarımlarıyla tanışmanız için Vos Atelier Kozyatağı’nda sizi bekliyoruz.

Renkleri, dokuları ve nesneleri farklı şekillerde bir araya getirmeyi hep çok seven biri oldum. Küçükken anneannemin çatı katında bulunan sandıkları karıştırmak beni hep çok heyecanlandırırdı. Bulduğum şeylerle yeni bir şeyler üretmeyi daha o zamanlar hayal etmeye başladım. İşte o günlerden beri içimde beliren hayal kurma, tasarlama ve üretme heyecanı, yerini hedefler ve yoğun koşuşturmalara bıraktığında ben sanki kendim olmadığım başka bir zaman dilimindeydim.

Bir gün tüm telaşımın arasında, çiçekleri bir araya getirmeyle ilgili tıpkı çocukluğumda hissettiğim aynı merak ve heyecanı duyduğumu fark ettim. İşte o an içimde oluşan mutluluğumun tarifi inanın çok zor. Doğanın mucizesi çiçeklerin dünyasına adım attıktan sonra ise yaptığım her tasarımda adeta kendimi buldum. Hislerimi tasarımlarımla çiçeklere aktardım. Ve tasarımlarımı insanlarla paylaşarak, yüzlerindeki gülümsemenin bir parçası olmaktan hala büyük mutluluk duyuyorum. İnsanlarda iyi duygular uyandırmak ise benim en büyük motivasyonum. Tüm çalışmalarımızı yaparken hislerimi çiçeklerle buluşturuyorum. Çünkü tüm kalbimle inanıyorum ki bir başımıza yürüdüğümüz bu hayat yolunda paylaşmaya, anlatmaya, birbirimize iyi gelmeye her zaman çok ihtiyacımız var.

Vos Atelier çiçekleri işte tüm bu hislerle hazırlanıyor ve size ulaşıyor. Tüm tasarımlarımız biricik ve hepsi çok özel. Bir saç aksesuarı, gelin el çiçeği, sevdiklerinize götüreceğiniz güzel bir çiçek demeti, kutu içinde düzenlenmiş farklı tasarımlara sahip çiçekler, seçeceğiniz bir vazo içerisinde hazırladığımız çiçekler ya da düğününüzde kullanabileceğiniz konsept çiçek detayları ve hepsi bizim için yeni bir serüven. Anlatmış olduğum aslında tamamen benim yol hikayem. Ve bu yolculukta size çiçeklerimle eşlik etmek benim için çok ama çok kıymetli.

Siz de İstanbul Kozyatağı çiçekçisi denilince akıllara Vos Atelier gelir diyorsanız, tek yapmanız gereken bana ulaşmak. Markam ile iletişim sağlamak için sayfa üzerinde yer alan firma irtibat bilgilerimi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Hatice Kapusuzoğlu

  • Telefon: 0216 706 6897
  • Adres: 19 Mayıs Mah. Rıfkı Bey Sok. No:8/A2 Kozyatağı- Kadıköy - Istanbul

Vos Atelier Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!