T Sinan Flowers

E-posta Gönder

0216 706 1867

Çiçekçiler

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Beykoz, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Kampanyalar ve Paketler

T Sinan Flowers

Damat Yaka Çiçeği Bizden Hediye!

Fırsatı kaçırmayın.

Son gün 31/05/2021


Hakkında

Özel günlerinize birbirinden güzel çiçek aranjmanlarımızla renk katıyoruz. İstanbul çiçekçileri arasında yer aldığımız T Sinan Flowers isimli markamızla 1994 yılından beri hizmet veriyoruz. Çiçekçilik ve organizasyon sektöründe iş yapıyor, moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Siz de mutlu günlerinizi profesyonel bir ekibin ellerine emanet etmek isterseniz, size hizmet vermeye hazırız.

20 yılı aşkın süredir çiçekçilik sektöründe hizmet veren Sinan Bey, 2020 yılının Ocak ayında kendi çiçek stüdyosunu açmayı başardı. T Sinan Flowers çiçek mağazamız içerisinde her model çiçek bulunuyor. Bünyemizde farklı çiçek aranjmanları, gelin el çiçekleri, araba süslemesinde kullanılacak aksesuarlar, yemek masası süsleme ekipmanları, nişan masası düzenleme ürünleri bulunuyor. Kısacası içerisinde çiçek olan her alanda firma olarak hizmet verebiliyoruz. Size istediğiniz görselliği kısa sürede sağlıyor, mutluluğunuza mutluluk katıyoruz.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi sizinle yaptığımız görüşmeler esnasında netleştiriyoruz. Bizim için önemli olan daima sizsiniz. Bunun için de bizden ne talep ederseniz size onu sağlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti yanlısı bir iş anlayışına sahibiz. Mekanınızın organizasyon anlamında süslenmesinden gelin arabanızın hazırlanışına kadar pek çok detayda size yardımcı oluyoruz. Ayrıntılara takılan ve görsel bütünlüğe önem veren bir çiftseniz el çiçeğinizde damat yaka çiçeğine, düğün mekanı süslemenizden arabanızın süslenişine kadar tüm hazırlıklarınızı tek tip yapabilirsiniz. Bunun görsel anlamda oldukça düzenli ve şık bir görüntü olacağını söyleyebiliriz. İster yapay isterseniz de canlı çiçeklerimizle size yardımcı oluyoruz. Bize davetlerinizden ortalama iki hafta önce ulaşmanız, gereken hazırlıkları yapmamız için yeterli bir süre.

Siz de Beykoz çiçekçileri arasında yer aldığımız T Sinan Flowers’ın hizmet içeriklerini ve fiyatlarını daha detaylı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sinan Tanrıverdi

  • Telefon: 0216 706 1867
  • Adres: Sadri Alışık Cad. No:3 Göksu

T Sinan Flowers Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!