T Sinan Flowers

Çiçekçiler

Kategori

Beykoz İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Önerilen Firmalar

Lavinya Butik Flowers
45 7

Beşiktaş

Lavinya Butik Flowers

1 haftadan az
Özel Tasarım
Sü Floral Design Studio
33 6

Kadıköy

Sü Floral Design Studio

1 hafta
Özel Tasarım
My Life Garden Flower
27 1

Kadıköy

My Life Garden Flower

1 haftadan az
Özel Tasarım

Hakkında

Özel günlerinize birbirinden güzel çiçek aranjmanlarımızla renk katıyoruz. İstanbul çiçekçileri arasında yer aldığımız T Sinan Flowers isimli markamızla 1994 yılından beri hizmet veriyoruz. Çiçekçilik ve organizasyon sektöründe iş yapıyor, moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Siz de mutlu günlerinizi profesyonel bir ekibin ellerine emanet etmek isterseniz, size hizmet vermeye hazırız.

20 yılı aşkın süredir çiçekçilik sektöründe hizmet veren Sinan Bey, 2020 yılının Ocak ayında kendi çiçek stüdyosunu açmayı başardı. T Sinan Flowers çiçek mağazamız içerisinde her model çiçek bulunuyor. Bünyemizde farklı çiçek aranjmanları, gelin el çiçekleri, araba süslemesinde kullanılacak aksesuarlar, yemek masası süsleme ekipmanları, nişan masası düzenleme ürünleri bulunuyor. Kısacası içerisinde çiçek olan her alanda firma olarak hizmet verebiliyoruz. Size istediğiniz görselliği kısa sürede sağlıyor, mutluluğunuza mutluluk katıyoruz.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi sizinle yaptığımız görüşmeler esnasında netleştiriyoruz. Bizim için önemli olan daima sizsiniz. Bunun için de bizden ne talep ederseniz size onu sağlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti yanlısı bir iş anlayışına sahibiz. Mekanınızın organizasyon anlamında süslenmesinden gelin arabanızın hazırlanışına kadar pek çok detayda size yardımcı oluyoruz. Ayrıntılara takılan ve görsel bütünlüğe önem veren bir çiftseniz el çiçeğinizde damat yaka çiçeğine, düğün mekanı süslemenizden arabanızın süslenişine kadar tüm hazırlıklarınızı tek tip yapabilirsiniz. Bunun görsel anlamda oldukça düzenli ve şık bir görüntü olacağını söyleyebiliriz. İster yapay isterseniz de canlı çiçeklerimizle size yardımcı oluyoruz. Bize davetlerinizden ortalama iki hafta önce ulaşmanız, gereken hazırlıkları yapmamız için yeterli bir süre.

Siz de Beykoz çiçekçileri arasında yer aldığımız T Sinan Flowers’ın hizmet içeriklerini ve fiyatlarını daha detaylı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Sadri Alışık Cad. No:3 Göksu


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


T Sinan Flowers firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!