sude destina cicekcikik

E-posta Gönder

sude destina cicekcikik

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Düğün organizasyonların özen ve dikkat gerektirir. Her ayrıntıyı dikkatli bir şekilde gerçekleştirmek çok önemlidir. Sude Destina Çiçekçilik olarak mekan süsleme konusunda çiftlerimize yardımcı oluyor, mekanlarınızı hayallerinizi süsleyen yerlere dönüştürüyor. Günlük hayatta çiçek satışı gerçekleştiren mağazamız profesyonel ekibimiz sayesinde düğün organizasyonları gerçekleştiriyor, mekan ve gelin arabası süsleme hizmeti sunuyor. Gelin arabalarını süslerken şık ve sade tasarımlar ortaya koyuyoruz. Aracın modeline ve tarzına uygun süsleme hizmeti sunuyoruz. Klasik araçtan son model araçlara kadar süsleme hizmeti sunuyoruz. Mekanları süslerken gelin ve damadımızın bilgisi dahilinde süsleme hizmeti veriyoruz. Birlikte karar alıyor, beğenmediği unsurları değiştiriyoruz. Birbirinden güzel çiçek aranjmanları sayesinde düğün mekanlarınıza farklı bir hava kazandırıyoruz.

İletişim

Serdar Koras

  • Adres: Bati mah. Ankara cad. No:66 PendikYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.