Studio Diflorance

1

E-posta Gönder

1 yorum

Çiçekçiler

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Kartal, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Ücretsiz Teslimat
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? Broş, İnci Boncuk

Önerilen Firmalar

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

1 hafta
Özel Tasarım
Acar Flowers
12 1

Beykoz

Acar Flowers

1 hafta
Özel Tasarım
Odelya Çiçek Tasarım
29 3

Ataşehir

Odelya Çiçek Tasarım

1 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Dünya nüfusu şu an 7 milyar civarında. Bu da demek oluyor ki, 7 milyar farklı parmak izi var. Milyonlarca yıl öncesinden taşıdığımız genlerimiz, parmak izlerimiz de farklılaşıyor. Her birimizi diğerinden ayıran sadece bu değil tabii ki. Yaşanmışlıklar, zevk ve tercihler, ihtiyaçlar farklılaşıyor. İşte tam da bu nedenle 2017 yılının Kasım ayında Studio Diflorance olarak hayalimizi hayata geçirdik.


Parmak izi gibi her kişi için farklı tasarımlar yapmaya başladık. Bu isteğimizi gerçekleştirmek için çeşitli çiçek düzenleme teknikleri ile ilgili eğitim aldık. Fakat bütün bunların hepsi ruh olmadan olmuyor ne yazık ki. Dünya üzerinde bunu çiçeğe değen ve tasarımlarını aşk ile yapan farklı kültürlerden çiçek tasarımcılarımızdan ilham aldık. Sonra kendi ruhumuzdan parçalar ekledik ve sizlere mevsim çiçeklerine göre satın alabileceğiniz güzel koleksiyonlar yarattık. Fakat “Bana özel olsun istiyorum” diyenler çıktı karşımıza. O zaman biz de kişiye özel tasarımlar yapmaya başladık. Özellikle düğün çiçeği gibi özel bir aksesuar için bu hizmetimiz sayesinde tercih edildik. İstanbul’da gelin çiçeği satan yerler arasında üst sıralara çıktık.


Bazı prensiplere sahibiz.


İlki, garanti. Çiçeklerimiz ile mutlu olacağınızı biliyoruz. Ancak yine de teslimat ile aynı gün yapılan geri bildirimlerde 1 defaya mahsus değişim veya tutar iadesini garanti ediyoruz.
İkincisi, kalite. Bir önceki haftadan kalan çiçeklerin yarattığı hayal kırıklığını biliyoruz. Bu yüzden sizin için en taze çiçekleri kullanıyoruz.
Bir diğeri, deneyim. Kurumsal geçmişimizden edindiğimiz tecrübelerimizi sizi mutlu edecek çiçekleri doğru ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.
Sonuncusu ise, profesyonellik. Tasarımlarımızda aşkı bol bol kullansak bile ödeme, teslim ve iade politikalarımızda profesyonellikten vazgeçmiyoruz.


“Farklı insanlar için farklı çiçekler” sloganıyla başladığımız hizmetimize aynı tutkuyla devam ediyoruz. Biz çiçekçi değil çiçek tasarım atölyesiyiz. Bu yüzden eğer hazır modellerimizden beğenmiyor ve hayallerinizdekini arıyorsanız o zaman sayfadaki numaradan bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Başak Deniz

  • Adres: Uğur Mumcu Mah. Şeyh Şamil Cad Teknik Yapı Upcity Flats D:3 D:6 Kartal İstanbul

Studio Diflorance Yol Haritası

1 yorum

4.3

Kalite

Personel

İletişim


G&K

Gülşen & Kemal

Düğün Tarihi: 10.09.2019

en güzel gelin buketleri burada sanırım bayıldımmm.
Studio Diflorance

Studio Diflorance
Buketlerimizi gelinlerimizin beğeni ve zevkleri dogrultusunda hazırlıyoruz. Sizler bize hayal ettiginiz buketi anlatıyorsunuz, bizler de düğün mekanınızın konseptinden gelinlik modelinize kadar detayları öğrenip uygun yonlendirmeler ile en dogru buketi tasarlamaya çalışıyoruz. Kişiye özel çalıştığımız için her bir buketimiz birbirinden farklı olmakla beraber kalite ödün vermedigimiz konuların başında geliyor. Bu guzelliklerin sırrı da sanırım bu..Güzel yorumunuz için cok tesekkur ederiz. Görüşmek üzere..Sevgiler


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.