Studio Diflorance

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Kartal, İstanbul.

Studio Diflorance Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Studio Diflorance Özellikler

 • Özellikler

  Özel tasarım, Ücretsiz teslimat, Şehir dışında hizmet

Studio Diflorance Sıkça Sorulan Sorular

 • Hizmet içeriği nedir?

  Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi


 • Kullandığınız aksesuarlar neler?

  İnci boncuk, Broş

Studio Diflorance Hakkında

Dünya nüfusu şu an 7 milyar civarında. Bu da demek oluyor ki, 7 milyar farklı parmak izi var. Milyonlarca yıl öncesinden taşıdığımız genlerimiz, parmak izlerimiz de farklılaşıyor. Her birimizi diğerinden ayıran sadece bu değil tabii ki. Yaşanmışlıklar, zevk ve tercihler, ihtiyaçlar farklılaşıyor. İşte tam da bu nedenle 2017 yılının Kasım ayında Studio Diflorance olarak hayalimizi hayata geçirdik.


Parmak izi gibi her kişi için farklı tasarımlar yapmaya başladık. Bu isteğimizi gerçekleştirmek için çeşitli çiçek düzenleme teknikleri ile ilgili eğitim aldık. Fakat bütün bunların hepsi ruh olmadan olmuyor ne yazık ki. Dünya üzerinde bunu çiçeğe değen ve tasarımlarını aşk ile yapan farklı kültürlerden çiçek tasarımcılarımızdan ilham aldık. Sonra kendi ruhumuzdan parçalar ekledik ve sizlere mevsim çiçeklerine göre satın alabileceğiniz güzel koleksiyonlar yarattık. Fakat “Bana özel olsun istiyorum” diyenler çıktı karşımıza. O zaman biz de kişiye özel tasarımlar yapmaya başladık. Özellikle düğün çiçeği gibi özel bir aksesuar için bu hizmetimiz sayesinde tercih edildik. İstanbul’da gelin çiçeği satan yerler arasında üst sıralara çıktık.


Bazı prensiplere sahibiz.


 • İlki, garanti. Çiçeklerimiz ile mutlu olacağınızı biliyoruz. Ancak yine de teslimat ile aynı gün yapılan geri bildirimlerde 1 defaya mahsus değişim veya tutar iadesini garanti ediyoruz.

 • İkincisi, kalite. Bir önceki haftadan kalan çiçeklerin yarattığı hayal kırıklığını biliyoruz. Bu yüzden sizin için en taze çiçekleri kullanıyoruz.

 • Bir diğeri, deneyim. Kurumsal geçmişimizden edindiğimiz tecrübelerimizi sizi mutlu edecek çiçekleri doğru ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

 • Sonuncusu ise, profesyonellik. Tasarımlarımızda aşkı bol bol kullansak bile ödeme, teslim ve iade politikalarımızda profesyonellikten vazgeçmiyoruz.“Farklı insanlar için farklı çiçekler” sloganıyla başladığımız hizmetimize aynı tutkuyla devam ediyoruz. Biz çiçekçi değil çiçek tasarım atölyesiyiz. Bu yüzden eğer hazır modellerimizden beğenmiyor ve hayallerinizdekini arıyorsanız o zaman sayfadaki numaradan bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Studio Diflorance Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,3

Kalite

Personel

İletişim

G&K

Gülşen & Kemal

Düğün Tarihi: 10.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıen güzel gelin buketleri burada sanırım bayıldımmm.

Studio Diflorance

Studio Diflorance

Çiçekçiler

Buketlerimizi gelinlerimizin beğeni ve zevkleri dogrultusunda hazırlıyoruz. Sizler bize hayal ettiginiz buketi anlatıyorsunuz, bizler de düğün mekanınızın konseptinden gelinlik modelinize kadar detayları öğrenip uygun yonlendirmeler ile en dogru buketi tasarlamaya çalışıyoruz. Kişiye özel çalıştığımız için her bir buketimiz birbirinden farklı olmakla beraber kalite ödün vermedigimiz konuların başında geliyor. Bu guzelliklerin sırrı da sanırım bu..Güzel yorumunuz için cok tesekkur ederiz. Görüşmek üzere..Sevgiler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.