Self Floral

E-posta Gönder

2 yorum

Çiçekçiler

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi

Önerilen Firmalar

B'jealous Flowers & Events
9

Beşiktaş

B'jealous Flowers & Events

1 hafta
Özel Tasarım
Lavinya Butik Flowers
45 7

Beşiktaş

Lavinya Butik Flowers

1 haftadan az
Özel Tasarım
Çemberimizde Gül Oya
47 15

Şişli

Çemberimizde Gül Oya

2 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Biz iki kız arkadaş hayallerimizin peşinden gitmeye karar verdik ve Self Floral firmamızı kurduk. Ne mi yapıyoruz? Öncelikle sizin de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Bizim ilk hedefimiz siz değerli çiftlerimiz ile iyi ve pozitif iletişim kurabilmek; çünkü kötü diyalog, negatif insanlar ve ilgisiz tavır her güzel şeyi yok edebiliyor. Bundan sonrası zaten siz odaklı... Sizin ne istediğiniz, sizin ne hayal ettiğiniz çok önemli, bizim bir tarzımız var evet ama sizin hayalinizle bizim tarzımızın buluştuğu noktada çok güzel buketler ortaya çıkıyor.

Self Floral olarak en güzel çiçekleri tasarlıyoruz, çok çalışıyoruz çok gelişiyoruz ve aldığımız her işi size olduğu gibi anlatıyoruz. Riskli ise bunu da söylüyoruz çünkü; o gün sizi mutsuz eden herhangi bir şeyde parmağımız olsun istemiyoruz. Bu işi yaparken ilk amacımız mutlu olmak ve mutlu edebilmek…

Canlı, kuru ve şoklanmış çiçeklerden oluşan tasarımlarımız var. Etkilendiğiniz birkaç buket fotoğrafının da en büyük destekçimiz olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hayaliniz, gelinliğiniz, yani sizi bütün olarak düşünüp sonunda sizi gülümseten buketler tasarlıyoruz.

Gelin buketi hazırlama hizmetimiz dışında düğününüzü yapacağınız mekânı çiçeklerle süslemek isterseniz, ihtiyacınız olacak çiçekleri bizden temin edebilirsiniz. Seçimini yaptığınız birbirinden güzel çiçeklerimiz ile doğal ve şık bir mekân görünümüne sahip olacağınızın da garantisini veriyoruz. Mekân süslemesine ek olarak; damat yaka çiçeği, düğün çelengi gibi imkânlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da gelin buketi yapan yerler arasında fark yaratacak modellerimiz, samimi tavrımız ve kaliteli hizmetlerimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Özlem Kurt Sözer

  • Adres: İstanbul/Beyoğlu

Self Floral Yol Haritası

Self Floral Yorumları


Ö&E

Özgecan & Ertuğrul

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Özlem Ve Özge Hanim’a zevkli secimleri ve pozitif enerjleri icin cok tesekkur ediyorum.Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz .

D&E

DİLARA & EMRE

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Buketim İzmir'e kadar sapasağlam geldi ve çok beğendim . İletişim en önemli noktadır,bizimle son güne kadar çok çok ilgilendiler teşekkür ederiz:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!