Pikap Flower Design

E-posta Gönder

Pikap Flower Design Genel Özellikler

  • Teslim Süresi

    4 hafta

Pikap Flower Design Özellikler

  • Özellikler

    Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Pikap Flower Design Sıkça Sorulan Sorular

  • Hizmet içeriği nedir?

    Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi

Pikap Flower Design Hakkında

Düğün mekânınızı tamamlayan en önemli aksesuarlarınız başında hiç kuşkusuz düğün çiçeğiniz geliyor. Mekânınızda kusursuz bir süsleme olsun istiyorsanız, gelin el çiçeğinizle uyumlu dekoratif malzemeler kullanmalısınız. Biz de Pikap Flower Design olarak size bu konuda danışmanlık yapıyor, birbirinden güzel süsleme ve çiçek alternatiflerimizle kaliteli bir hizmet sunuyoruz.


Gelin buketinizin seçimini yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli noktalar var. Öncelikle gelinlik modelinize uyumlu buketler tercih etmelisiniz. Örneğin; gelinliğiniz kabarıksa gözyaşı veya sarkık modeller yerine canlı ve doğal çiçeklerden örülmüş buketler seçmeniz gelinliğinizle bütünlük kurmanıza yardımcı olacaktır. Düğün çiçeğinizi seçmenizde önemli bir diğer nokta ise düğün temanız. Örneğin kırmızı detaylarla süslenmiş bir düğün konseptiniz varsa kırmızı güllerden hazırlanmış çiçek tasarımlarımızla uyum yakalayabilirsiniz.


Düğününüzü yapacağınız mevsim de gelin çiçeğinizi seçmede önemli bir kriter. İlkbahar düğünlerinde nergis, zambak veya lale; yaz düğünleri için manolya, lavanta, zambak, karanfil ya da papatya gibi çiçeklerden bir buket oluşturmamızı isteyebilirsiniz. Sonbaharda kurumuş yaprak ve toprak renklerinden oluşan orkideler, kış aylarında ise sümbül, kamelya ve kardelenler kullanarak hem doğal hem de mevsimle bütünlük kurmuş çiçek tercihleri yapabilirsiniz.


Sadece gelin buketi tasarlamıyoruz; düğün konseptinize uygun olacak şekilde nikah masanızı da titizlikle hazırlıyoruz. Masanızı hazırlarken istek ve beklentilerinizi dikkate alıyor, tamamen konseptinizle uyumlu tasarımlar yaparak fark yaratıyoruz. Ayrıca damat yaka çiçeği ve çiçeklerden oluşan mekân süslemesi hizmeti de verebiliyoruz.


Kusursuz bir görünüme kavuşturacak gelin buketinizi ve ihtiyacınız olan diğer aksesuarları 4 haftada içerisinde size ulaştırıyoruz. Üstelik ücretsiz teslimatla…


Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen ücretsiz fiyat teklifi al formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da gelin buketi yapan yerler arasında fark yaratacak özelliklerimizle sizleri bekliyoruz.

İletişim

Pikap Flower Design Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

H&U

Heli̇n & Ufuk

Düğün Tarihi: 20.08.2019


GÖRDÜĞÜM EN FARKLI TASARIMLAAR!!
KESİNLİKLE TAVİYE EDİYORUM :))

Pikap Flower Design

Pikap Flower Design

Çiçekçiler

İlginiz için teşekkür ederiz :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.