penny blooms & beans

E-posta Gönder

penny blooms & beans

penny blooms & beans Genel Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta

penny blooms & beans Özellikler

Özellikler
Özel tasarım

penny blooms & beans Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

penny blooms & beans Hakkında

Ayça Paksoy Sözen’e göre evlilik; uyumu ifade ediyor. Eşlerin uyumu, hayatların uyumu, seçimlerin uyumu… Gelin buketi gelinin tarzını yansıtmalı, gelinlikle uyumlu olmalı. Kabarık bir gelinliğe kocaman, kabarık ve kalabalık bir buket önermemekte. Bu formda bir buket akan bir gelinlikle çok daha iyi bir görsel yaratır. Sözen’e göre kusursuz buket çiçekleri doğru seçilmiş ve doğru dizilmiş bir bukettir. Gelin buketi en ince detayına kadar yapraklarından temizlenmeli, itinayla dizilmeli, varsa çiçekleri yüzleri doğru yöne bakmalı.

Diziminden sonra formunun bozulmaması için bağlanışına ayrıca dikkat etmekte, kurdelesini sadece süsü olarak kullanmaktalar. Buketi bir arada tutan daima ara malzeme olduğunu söyleyen Sözen, Penny’de gelin buketleri için her zaman en taze ve en güzel çiçeklerden seçtiklerini söylüyor. Son güne kadar çiçek soğutucularında tutarak düğün sabahı hazırlıyorlar. Hem soğutucuda, hem de hazırlandığında gelinini beklerken daima uygun vitaminli suda tutuyorlar.

Teknik olarak istediğiniz çiçeklerin sağlanabilmesi için düğün gününden 10 gün öncesinden sipariş vermeniz doğru zamanlama olacaktır. Buket yapımının fiyat aralığı seçilen çiçeğe göre değişiklik göstermektedir. Düğünlerde çiçeklere ek olarak tüm süsleme, davetiyeler ve diğer tüm basılı malzeme, lcv alımı, gelin aracı kiralama, müzik ve ışık sistemlerin tamamı için hizmet vermekteler.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ayazma yolu no:1 Etiler

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    penny blooms & beans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.