penny blooms & beans

E-posta Gönder

penny blooms & beans

Çiçekçiler

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Ayça Paksoy Sözen’e göre evlilik; uyumu ifade ediyor. Eşlerin uyumu, hayatların uyumu, seçimlerin uyumu… Gelin buketi gelinin tarzını yansıtmalı, gelinlikle uyumlu olmalı. Kabarık bir gelinliğe kocaman, kabarık ve kalabalık bir buket önermemekte. Bu formda bir buket akan bir gelinlikle çok daha iyi bir görsel yaratır. Sözen’e göre kusursuz buket çiçekleri doğru seçilmiş ve doğru dizilmiş bir bukettir. Gelin buketi en ince detayına kadar yapraklarından temizlenmeli, itinayla dizilmeli, varsa çiçekleri yüzleri doğru yöne bakmalı.

Diziminden sonra formunun bozulmaması için bağlanışına ayrıca dikkat etmekte, kurdelesini sadece süsü olarak kullanmaktalar. Buketi bir arada tutan daima ara malzeme olduğunu söyleyen Sözen, Penny’de gelin buketleri için her zaman en taze ve en güzel çiçeklerden seçtiklerini söylüyor. Son güne kadar çiçek soğutucularında tutarak düğün sabahı hazırlıyorlar. Hem soğutucuda, hem de hazırlandığında gelinini beklerken daima uygun vitaminli suda tutuyorlar.

Teknik olarak istediğiniz çiçeklerin sağlanabilmesi için düğün gününden 10 gün öncesinden sipariş vermeniz doğru zamanlama olacaktır. Buket yapımının fiyat aralığı seçilen çiçeğe göre değişiklik göstermektedir. Düğünlerde çiçeklere ek olarak tüm süsleme, davetiyeler ve diğer tüm basılı malzeme, lcv alımı, gelin aracı kiralama, müzik ve ışık sistemlerin tamamı için hizmet vermekteler.

İletişim

Ayca Paksoy Sozen

  • Adres: Ayazma yolu no:1 Etiler

penny blooms & beans Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.