Çiçekçiler İstanbul

penny blooms & beans

penny blooms & beans
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

penny blooms & beans Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım

penny blooms & beans Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

penny blooms & beans Hakkında

Ayça Paksoy Sözen’e göre evlilik; uyumu ifade ediyor. Eşlerin uyumu, hayatların uyumu, seçimlerin uyumu… Gelin buketi gelinin tarzını yansıtmalı, gelinlikle uyumlu olmalı. Kabarık bir gelinliğe kocaman, kabarık ve kalabalık bir buket önermemekte. Bu formda bir buket akan bir gelinlikle çok daha iyi bir görsel yaratır. Sözen’e göre kusursuz buket çiçekleri doğru seçilmiş ve doğru dizilmiş bir bukettir. Gelin buketi en ince detayına kadar yapraklarından temizlenmeli, itinayla dizilmeli, varsa çiçekleri yüzleri doğru yöne bakmalı.

Diziminden sonra formunun bozulmaması için bağlanışına ayrıca dikkat etmekte, kurdelesini sadece süsü olarak kullanmaktalar. Buketi bir arada tutan daima ara malzeme olduğunu söyleyen Sözen, Penny’de gelin buketleri için her zaman en taze ve en güzel çiçeklerden seçtiklerini söylüyor. Son güne kadar çiçek soğutucularında tutarak düğün sabahı hazırlıyorlar. Hem soğutucuda, hem de hazırlandığında gelinini beklerken daima uygun vitaminli suda tutuyorlar.

Teknik olarak istediğiniz çiçeklerin sağlanabilmesi için düğün gününden 10 gün öncesinden sipariş vermeniz doğru zamanlama olacaktır. Buket yapımının fiyat aralığı seçilen çiçeğe göre değişiklik göstermektedir. Düğünlerde çiçeklere ek olarak tüm süsleme, davetiyeler ve diğer tüm basılı malzeme, lcv alımı, gelin aracı kiralama, müzik ve ışık sistemlerin tamamı için hizmet vermekteler.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Ayazma yolu no:1 Etiler

  • Haritadaki Konumu

    penny blooms & beans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.