Odelya Çiçek Tasarım

E-posta Gönder

3 yorum

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi

Önerilen Firmalar

Atölye Pukina
22

Kadıköy

Atölye Pukina

1 hafta
Özel Tasarım
Cielo Flowers & Chocolate
34

Çekmeköy

Cielo Flowers & Chocolate

1 haftadan az
Özel Tasarım
Sü Floral Design Studio
33 6

Kadıköy

Sü Floral Design Studio

1 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

En özel günlerinize göz kamaştırıcı çiçek tasarımlarımızla eşlik ediyoruz. Odelya Çiçek Tasarım olarak farkımız her zaman en iyi olmaya çalışmamız.

Biz bankada çalışma geçmişi olan iki kadınız. Küçüklüğümüzden beri ikimizde daima insanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak istedik. Bankacılık bir bakıma maddi anlamda insanların hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olsa da masallar, şiirler ve doğayla büyüyen biz, mutluluğun çiçeklerle ilgili olduğuna inandık. İnsanların çiçek alma ve çiçek vermelerinin altında hep güzel hikayeler, seven kalpler olduğunu fark ettik. İşte bu yüzdendir ki size mutlu hikayeler sunmaya karar verdik. Ve böylelikle Odelya Çiçek Tasarım’ı açtık.

Ataşehir çiçekçileri arasında yer alan firmamız içerisinde bugüne kadar çok sayıda davete çalışmalarımızla eşlik ettik. Gerekli eğitim ve sertifikaları alarak kendi mutlu hikayemizi yarattık. Çiçekçiliğe kadın gözüyle yaklaştık. Hala da çalışmalarımıza ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Çiçek ile ilgili tüm isteklerinize açığız. Bu nedenle söz, nişan, düğün, kız isteme çiçekleri gibi aklınıza gelen pek çok alanda en özel günlerinizi eşsiz kılacak aranjman, mekan çiçek dekorasyonu, masa ve araba süsleme tasarımlarımızla yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çiçek tasarımlarımızı hayalinize göre canlı, kuru ve şoklanmış uzun ömürlü çiçeklerle düzenliyoruz. Özel günleriniz için küpe, damat yaka çiçeği, gelin tacı ve nedime bileklikleri gibi sizin seçeceğiniz aksesuarları da kuru, canlı veya şoklanmış çiçeklerle şık alternatifler olarak tasarlıyoruz. Tüm tasarımlarımız kişiye özel olarak hazırlanıyor. Her gelinin en özel gününde en eşsiz el çiçeğini istediğinin farkındayız. Biz de tam olarak hayalinizin yansımasını bulabilmeniz için tüm kalbimizle çalışıyoruz.

Sizin mutlu hikayelerinizin bizim çiçeklerimizle süslenmesi hayaliyle yola çıkarak, en taze çiçekler eşliğinde sevgimizle kişiye özel tasarımlarımızı şimdilik sadece İstanbul içine gönderim yapıyoruz. Mutlu hikayelerinizde sizinle bir araya gelmek istiyoruz. Bilmelisiniz ki sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak, bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Hülya Taştaban

Banu Becer

  • Adres: Küçülbakkalköy Mah. Ali Ay Sk. No:4/A Ataşehir

Odelya Çiçek Tasarım Yol Haritası

Odelya Çiçek Tasarım Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


S&E

Saliha & Erdem

Düğün Tarihi: 02.08.2020

Istegime göre en zarif ve özenli çalışmayı ekipce gösterdiler. Zamanla ve gülen yüzlerinide unutmamak gerek 🙃

N&M

Nazlı & Murat

Düğün Tarihi: 24.07.2020

Kuzenimin kız isteme çiçeğini yaptırdık. Gelinimizin Bir bütün gün bitmeyen kaprislerine katlandılar😀gelin kızımız nasıl isterse diyerek kurdele seçiminden çiçek rengine herşeyde sabır ve özenle yaklaştılar. Nişan ve düğün çiçeği için anlaşma yaptık bile. Hayallerinizin ötesinde aranjman... devamı 

L&U

Lilyana & Umut

Düğün Tarihi: 29.06.2019

Kardeşim yurt dışında olduğu için organizasyonla biz ilgilendik. Güzel fikirleri ile yönlendirmeleri işimizi çok kolaylaştırdı. Gelin çiçeğimiz çok zarif ve güzeldi, yabancı gelinimiz bayıldı:) Düğünün yapılacağı tekneyi ve masaları çiçek bahçesine çevirdiler. İşlerini zevkle ve sizden biriymiş... devamı 
Odelya Çiçek Tasarım

Odelya Çiçek Tasarım
Bizim için zevkti


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!