Çiçekçiler İstanbul

Odelya Çiçek Tasarım

5,0
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Odelya Çiçek Tasarım Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım

Odelya Çiçek Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Odelya Çiçek Tasarım Hakkında

En özel günlerinize göz kamaştırıcı çiçek tasarımlarımızla eşlik ediyoruz. Odelya Çiçek Tasarım olarak farkımız her zaman en iyi olmaya çalışmamız.

Biz bankada çalışma geçmişi olan iki kadınız. Küçüklüğümüzden beri ikimizde daima insanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak istedik. Bankacılık bir bakıma maddi anlamda insanların hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olsa da masallar, şiirler ve doğayla büyüyen biz, mutluluğun çiçeklerle ilgili olduğuna inandık. İnsanların çiçek alma ve çiçek vermelerinin altında hep güzel hikayeler, seven kalpler olduğunu fark ettik. İşte bu yüzdendir ki size mutlu hikayeler sunmaya karar verdik. Ve böylelikle Odelya Çiçek Tasarım’ı açtık.

Ataşehir çiçekçileri arasında yer alan firmamız içerisinde bugüne kadar çok sayıda davete çalışmalarımızla eşlik ettik. Gerekli eğitim ve sertifikaları alarak kendi mutlu hikayemizi yarattık. Çiçekçiliğe kadın gözüyle yaklaştık. Hala da çalışmalarımıza ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Çiçek ile ilgili tüm isteklerinize açığız. Bu nedenle söz, nişan, düğün, kız isteme çiçekleri gibi aklınıza gelen pek çok alanda en özel günlerinizi eşsiz kılacak aranjman, mekan çiçek dekorasyonu, masa ve araba süsleme tasarımlarımızla yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çiçek tasarımlarımızı hayalinize göre canlı, kuru ve şoklanmış uzun ömürlü çiçeklerle düzenliyoruz. Özel günleriniz için küpe, damat yaka çiçeği, gelin tacı ve nedime bileklikleri gibi sizin seçeceğiniz aksesuarları da kuru, canlı veya şoklanmış çiçeklerle şık alternatifler olarak tasarlıyoruz. Tüm tasarımlarımız kişiye özel olarak hazırlanıyor. Her gelinin en özel gününde en eşsiz el çiçeğini istediğinin farkındayız. Biz de tam olarak hayalinizin yansımasını bulabilmeniz için tüm kalbimizle çalışıyoruz.

Sizin mutlu hikayelerinizin bizim çiçeklerimizle süslenmesi hayaliyle yola çıkarak, en taze çiçekler eşliğinde sevgimizle kişiye özel tasarımlarımızı şimdilik sadece İstanbul içine gönderim yapıyoruz. Mutlu hikayelerinizde sizinle bir araya gelmek istiyoruz. Bilmelisiniz ki sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz.

Siz de hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak, bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Küçülbakkalköy Mah. Ali Ay Sk. No:4/A Ataşehir

  • Haritadaki Konumu

    Odelya Çiçek Tasarım Yol Haritası

Odelya Çiçek Tasarım Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Saliha & Erdem

Düğün Tarihi: 02.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Istegime göre en zarif ve özenli çalışmayı ekipce gösterdiler. Zamanla ve gülen yüzlerinide unutmamak gerek 🙃

Nazlı & Murat

Düğün Tarihi: 24.07.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kuzenimin kız isteme çiçeğini yaptırdık. Gelinimizin Bir bütün gün bitmeyen kaprislerine katlandılar😀gelin kızımız nasıl isterse diyerek kurdele seçiminden çiçek rengine herşeyde sabır ve özenle yaklaştılar. Nişan ve düğün çiçeği için anlaşma yaptık bile. Hayallerinizin ötesinde aranjman... devam 

Lilyana & Umut

Düğün Tarihi: 29.06.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kardeşim yurt dışında olduğu için organizasyonla biz ilgilendik. Güzel fikirleri ile yönlendirmeleri işimizi çok kolaylaştırdı. Gelin çiçeğimiz çok zarif ve güzeldi, yabancı gelinimiz bayıldı:) Düğünün yapılacağı tekneyi ve masaları çiçek bahçesine çevirdiler. İşlerini zevkle ve sizden biriymiş... devam 

Odelya Çiçek Tasarım

Bizim için zevkti

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.