Nar Flowers

Çiçekçiler

Kategori

Sarıyer İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Lavinya Butik Flowers
45 7

Beşiktaş

Lavinya Butik Flowers

1 haftadan az
Özel Tasarım
Marymarita
55 4 2

Başakşehir

Marymarita

1 hafta
Özel Tasarım
Sü Floral Design Studio
33 6

Kadıköy

Sü Floral Design Studio

1 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Hayatınızın en özel ânlarını çiçeklerle süslemek için doğru adrestesiniz! Nar Flowers İstinye’de en güzel çiçeklerle aşkınızı taçlandırıyoruz… Rengârenk aranjman çalışmalarıyla dilediğiniz; aksesuar, süsleme ve gelin el çiçeklerini tasarlıyoruz.

Siz nasıl bir çalışma hayal ediyorsunuz? Bunun için gelin, birlikte tarzınıza uygun; renkleri, konseptinizi, mekânınızı ve mevsim çiçeklerini konuşalım. Aşkınızı temsil eden bir çiçek veya renk varsa çalışmalarımızda daha yoğun olarak yer verelim. Tamamen size özel yaptığımız tasarımlarımızla hayallerinizi süslemeye hazırız! Zevk sahibi ve çiçeklerin dünyasını iyi bilen bir ekiple çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayacağınız bir süreç yaşayacaksınız. En güzel başlangıçlar ve hediyeler için doğanın sunduğu tüm güzellikleri karşınıza sereceğiz…

Düğün günü gelip çattığında gelin arabanızın süslemesinden tutunda; masa süslemeleri, mekân aranjmanları ve nedime çiçeklerine kadar pek çok hazırlığı üstleneceğiz. Sabahın erken saatlerinde temin ettiğimiz çiçekleri en iyi şekilde koruyarak gece boyunca taze bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca düğün mekânınıza adeta baharı getiriyoruz. Mesela; masalardaki çiçekleri kütük, pleksi, porselen, özel üretim kutu ve cam vazolara yerleştirebiliyoruz. Terrarium tasarlayarak nikâh masası dekoru olarak kullanabiliyor, uzun yıllar saklamak isterseniz yapay çiçek tercih edebiliyoruz. Nişan masasında çiçeklerle isimlerinizin baş harfini yazıyoruz.

Tüm renklerin uyum içerisinde olduğu bir atmosfer yarattıktan sonra son dokunuş ise gelin el çiçeği, nedime çiçekleri, damat ve sağdıçların yaka çiçeği tasarımı oluyor. Çeşitli aksesuarlara da yer verdiğimiz aranjmanlara hayran kalacaksınız. Gecenin sonu geldiğinde gelin el çiçeğinizi bekâr arkadaşlarınıza atmaya kıyamayacaksınız!

Unutmadan, Nar Flowers ailesi olarak her özel gün için farklı çiçek buketleri hazırladığımızı da eklemek istiyoruz. Sevdiklerinizi sevindirmenin en güzel yolu olan çiçekleri ve çelenkleri biz de sevgiyle hazırlıyoruz.

“İstanbul’da gelin el çiçeği nereden alınır?”, diyorsanız; bir ân önce sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Nar Flowers avantajlı fiyatlarıyla gününüzü güzelleştirin.

  • Adres: İstinye Mah. Sarıyer Cad. No: 13 İstinye


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Nar Flowers firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!