Naciden

E-posta Gönder

0216 706 2447

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Sultanbeyli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Hakkında

Düğününüzde organizasyon düzenlemesinin ve aksesuar kullanımlarının en öne çıkan detaylarının başında çiçekler geliyor. Naciden isimli markamızla Sultanbeyli çiçekçileri arasında yer alıyoruz. Nikah şekeri, hediyelik eşya, nişan tepsisi ve çiçek süslemesi konularında size istediğiniz desteği veriyoruz. Bizim için önemli olan her zaman sizi memnun edebilmek ve mutluluğunuzu sağlamak.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. İşimizde oldukça profesyoneliz. Düğün sektörünü çok seviyoruz. Dünyada ve ülkemizde aksesuar kullanımında ortaya çıkan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize veriyoruz. Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuzu sağlayabilmek.

Düğünleri öne çıkaran detayların başında elbette aksesuar kullanımları geliyor. Gelin el çiçeğiniz ve damat yaka çiçeğiniz de görselliğinizi tamamlayan ayrıntılardan bazıları. Biz aksesuar üzerine hizmet veren bir firmayız. Özel günlerinizde önemli olan küçük detaylar üzerine duruyor, kişiselleştirilmiş ürünlerimizle size yardımcı oluyoruz.

Sizinle yapacağımız ön görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak gelin çiçeğinizi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Tabii ki damat yaka çiçeğinin de gelin el çiçeğinizle uyumlu olması oldukça güzel bir detay olur. Yan yana müstakbel eşinizle oldukça şık görüneceğinize eminiz.

Bize hayalinizdeki modeli anlatırsanız size seve seve yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetleri de bütçenizi düşünerek temin ediyoruz. Ücret konusunda denk gelebileceğiniz en uygun fiyatlı firmalardan biriyiz.

Siz de bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı görüşme sağlamak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da hemen yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Naci Polat

  • Telefon: 0216 706 2447
  • Adres: Abdurrahman Gazi Mah. Tulumba Sk. No:6 Sultanbeyli/ İstanbul

Naciden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!