Çiçekçiler İstanbul

Naciden

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Naciden Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Naciden Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Naciden Hakkında

Düğününüzde organizasyon düzenlemesinin ve aksesuar kullanımlarının en öne çıkan detaylarının başında çiçekler geliyor. Naciden isimli markamızla Sultanbeyli çiçekçileri arasında yer alıyoruz. Nikah şekeri, hediyelik eşya, nişan tepsisi ve çiçek süslemesi konularında size istediğiniz desteği veriyoruz. Bizim için önemli olan her zaman sizi memnun edebilmek ve mutluluğunuzu sağlamak.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. İşimizde oldukça profesyoneliz. Düğün sektörünü çok seviyoruz. Dünyada ve ülkemizde aksesuar kullanımında ortaya çıkan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Tüm bu hizmetleri sunarken önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize veriyoruz. Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuzu sağlayabilmek.

Düğünleri öne çıkaran detayların başında elbette aksesuar kullanımları geliyor. Gelin el çiçeğiniz ve damat yaka çiçeğiniz de görselliğinizi tamamlayan ayrıntılardan bazıları. Biz aksesuar üzerine hizmet veren bir firmayız. Özel günlerinizde önemli olan küçük detaylar üzerine duruyor, kişiselleştirilmiş ürünlerimizle size yardımcı oluyoruz.

Sizinle yapacağımız ön görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak gelin çiçeğinizi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Tabii ki damat yaka çiçeğinin de gelin el çiçeğinizle uyumlu olması oldukça güzel bir detay olur. Yan yana müstakbel eşinizle oldukça şık görüneceğinize eminiz.

Bize hayalinizdeki modeli anlatırsanız size seve seve yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetleri de bütçenizi düşünerek temin ediyoruz. Ücret konusunda denk gelebileceğiniz en uygun fiyatlı firmalardan biriyiz.

Siz de bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı görüşme sağlamak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da hemen yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Abdurrahman Gazi Mah. Tulumba Sk. No:6 Sultanbeyli/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Naciden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.