Çiçekçiler İstanbul

My Life Garden Flower

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

My Life Garden Flower Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

My Life Garden Flower Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

My Life Garden Flower Hakkında

My Life Garden Flower şirketimiz takvimler 1997 yılının Aralık 31’ini gösterdiğinde kuruldu. Her türlü kesme çiçek, dış ve iç mekan bitkisi, yapay çiçek satış ve ithalat, ihracatını yapmak üzere hizmet veriyoruz. Bünyemizde üç çiçek sanatı uzmanı, iki servis elemanı, üç şoför ve araç filosu bulunuyor. Limited bir aile şirketiyiz. Firmamız iki ortaktan oluşuyor. %75’i Ebru Yasemin Bahçeci’ye ait olan hisselerimizin %25’i de Oktay Bahçeci’nin. Oktay Bey aynı zamanda şirketimizin genel müdürü.

Kadıköy çiçekçileri arasında yer alıyoruz. Şirketimiz ilk kurulduğunda sadece çiçek satışı olarak faaliyetlerini sürdürüyordu. Gelişen ve değişen dünyaya biz de ayak uydurduk. Düğün, davet ve şirket organizasyonlarına hizmet vermeye başladık. Hollanda ve İtalya’dan iç mekan ile dış mekan bitki ithalatı yapıyoruz. Bizim için önemli ve öncelikli olan her zaman müşteri memnuniyeti.

Peki firmamızın eğitim stratejileri neler?

Bizim için çalışan çok önemli. Yürüttüğümüz “Değerli İnsanımız” isimli bir projemiz ve konseptimiz var. Bu proje dahilinde firma olarak maksimum emeği göstermeye dikkat ediyoruz. Çalışanlarımıza huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamaya daima önem veriyoruz. İşe alım aşamasından kariyer planlamasına ve eğitim stratejilerine kadar her aşamada özenli bir tutum sergiliyoruz. “Değerimiz İnsanımız” konsepti işe alım süreciyle başlayıp vermiş olduğumuz teknik ve kişisel gelişim eğitimlere kadar her alanda çalışanımızla yakından ilgileniyoruz. Performans değerlendirme sistemimizin de dahil olduğu geniş bir yelpazeden hayata bakıyoruz.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olduğumuz için insan kalitesi son derece önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Doğru çalışanı seçmeye ve bünyemize kattığımız kişileri doğru yönlendirmeye çalışıyoruz. Sektördeki lider konumumuzla kalitesini kanıtlamış bir şirket olarak her zaman bir adım ileri gitmeyi hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda da yoğun emek harcıyoruz.

Örneğin, işe yeni alınan bir kişiyi iki haftalık bir eğitim sürecinden geçiriyoruz. Birinci hafta konsepte uygun ve sektör ile ilgili genel bilgiler aktarıyoruz. İkinci hafta başta genel müdürümüz olmak üzere bütün çiçek tasarım ustalarımız kendi uzmanlık alanıyla ilgili stratejisini ve planlarını aramıza yeni katılan arkadaşımız ile paylaşıyor. Hizmet sektöründe olduğumuzdan her eleman birbiri ile uyumlu şekilde çalışmak durumunda. Çünkü zincirin tüm halkaları birbirine bağlı. Bir birimde oluşabilecek aksaklık müşteri memnuniyetini olumsuz yönde etkileyebilir. Bizim şirketimizde böyle hatalara yer yok. O nedenle halkaların sağlam biçimde birbirine bağlı olduğuna her zaman emin olmalıyız. Bütün çalışanlarımıza ilk günden itibaren bu kültürü aşılarız.

Siz de İstanbul çiçekçileri arasında özel günlerinizde işini layıkıyla yapacak bir firmadan hizmet almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Orta Sk. Tever Apt. 2/1-C Sahrayıcedit /kadıköy/istanbul

  • Haritadaki Konumu

    My Life Garden Flower Yol Haritası

My Life Garden Flower Yorumları (1)

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 05.07.2020

%10 kampanyanızdan ve hızlı hizmetinizden çok memnun kaldım ürünleriniz çok güzeldi çok teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.