Çiçekçiler İstanbul

Lounge Flowers

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lounge Flowers Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Lounge Flowers Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Lounge Flowers Hakkında

Lounge Flowers 18 yıl önce sektöre girdiğinde; konseptinize uygun olacak şekilde gelin çiçeğinizi ve mekanınızı adeta bir çiçek bahçesine çevirerek düğünüzü çiçeklerle taçlandırmaya karar verdi. Bugün geldiğimiz noktada sizlere birçok ilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Peki, Lounge Flowers sizler için neler yapıyor?

Her şeyden önce, en özel günlerinizden biri olan düğün gününüzde tüm hayallerinizin gerçekleşmesi çok önemli. Bu yüzden belirlediğiniz konsepte uygun çiçek çeşit ve renklerini belirliyoruz.
Böylece birlikte çıkacağımız bu yolda İstanbul gelin çiçeği ve tacı başta olmak üzere, damat yaka çiçeğini, nedime bilekliklerini de tasarlıyoruz. İsterseniz aynı çiçeklerle dizayn edebildiğimiz gibi aynı renk tonlarını kullanarak farklı çiçeklerden de dizayn edebiliriz.

Sıra düğün organizasyonunuzun olacağı mekâna gelindiğinde mekân ve masa süslemelerini de biz yapıyoruz. Söz, nişan gibi organizasyonlarınızda da masanızı çiçeklerle süslüyor, baş harflerinizi de çiçeklerle düzenliyor ve hoş bir fotoğraf çekilme alanı haline getiriyoruz.

Tabi ki sadece çiçekleri kullanmak zorunda değiliz, inci boncuklar, kozalak, broş, deniz kabukları gibi detaylarla konseptlerinize göre değişiklikler yapabiliyoruz. Standart çiçek buketlerinden sıkılanlara meyvelerle aranjmanlar da yapabiliriz.

Davetlilerinize düğün, nikah gibi özel gününüzün hatıralarını bırakmak isterseniz cam fanuslarda hazırlanmış solmayan güller davetlilerinizi bekliyor olacak.

Araba süslemesini de yaptıktan sonra her şey tamamlanmış oluyor. Şimdi düğününüz için hazırız!

Tüm bunlara ulaşmak için sadece formu doldurarak gelin çiçeği fiyatları İstanbul’da nasıl bunu öğrenebilir, bizimle iletişime geçerek gecenizi sonsuza kadar hatırlayacağınız çiçek kokuları ile taçlandırabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Barış Mah. Mehmetçik Caddesi Vessayt2 Çarşı No:10/21 Beylikdüzü İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Lounge Flowers Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.