Ladies & Flowers

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Ebru Çiçekçilik Pendik
21

Pendik

Ebru Çiçekçilik Pendik

1 haftadan az
Özel Tasarım
My Life Garden Flower
27 1

Kadıköy

My Life Garden Flower

1 haftadan az
Özel Tasarım
Cielo Flowers & Chocolate
34

Çekmeköy

Cielo Flowers & Chocolate

1 haftadan az
Özel Tasarım

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen günü çiçeklerle taçlandırmak ister misiniz? Standart, tek düze ve alışılagelmiş aranjmanlarla unutun. Ladies & Flowers ekibinin fark yaratan tarzıyla tanışın!

Uzun yıllardır çiçekler üzerinde çalışıyoruz. Hangi çiçeklerin ne gibi anlamlar taşıdığını, nasıl koktuğunu ve göründüğünü çok iyi biliyoruz. Bu sayede, sektörde ilk sıralarda yerimizi alıyor ve yaptığımız çalışmalarla ses getiriyoruz. Şimdi de size özel çiçek tasarımlarıyla düğün töreninizi taçlandırmak için hazırlanıyoruz… İlk önceliğimiz ise isteklerinizi dinlemek ve sizinle tanışmak oluyor. En iyi hizmeti sunabilmek ve gelin el çiçeğinden masa süslemelerine her bir detayı tasarlayabilmek için detaylı bir planlama yapıyoruz. Çünkü çiçeklerin davet saatinden önce ve en taze şekilde temin edilmesini, özenle yerlerini almalarını ve düğün mekânınızın taptaze kokmasını sağlamayı önemsiyoruz!

Ladies Flowers Üsküdar’da yaptığımız görüşme sonrasında; tarzınızı yansıtan, konseptinize uyan renkleri belirliyoruz. Çiçekler canlı mı olmalı? Yapay mı? Karar sizin elbette. Tüm bu süreçte yalnız değilsiniz ve karar vermekte zorlanmamanız için uzman bakış açısıyla önerilerde bulunuyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmaları şubemize geldiğinizde veya bu sayfa üzerinde yer alan örneklerden de inceleyebilirsiniz. Aksesuarları da seçtiğinizde hazırlıklara başlayabiliyoruz. Siparişlerimizi veriyor, nikâh töreni platformunu çiçek duvarına dönüştürmek için artık her şey tamam! Nişan tepsisi, davetli masaları, damat yaka çiçeği, nedime çiçekleriniz birbiriyle özel bir uyuma sahip olacak… Gecenin sonunda gelin el çiçeğinizi bekâr arkadaşlarınıza atabileceğinizden ise emin değiliz…

Bu arada, en özel hediyelerinizi ve nişan çikolatanızı hazırlıyoruz. Tamamen özel tasarım kutular, vazolar, ahşap saksılar ve camın zarafetiyle çiçeklerin güzelliğini ortaya çıkarıyoruz. Pasta süslemeleri için de uygun çiçekler temin ediyor, kutlama töreninde önünde bulunduğunuz tak ile pastanızın bile ahenk içerisinde olmasını sağlıyoruz.

Doğanın tüm güzellikleriyle sizi büyülemek için çalışıyoruz. İstanbul’da gelin çiçeği hizmetlerimizle çok iddialıyız. Ladies Flowers Beylerbeyi iletişim bilgileri ve formu bu sayfa üzerinde yer alıyor. Peki, siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Gökhan Koç

  • Adres: Burhaniye Mah. Burhaniye Abdullahağa Cad. No: 25/ A Beylerbeyi- Üsküdar/ İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!