Gardenya Cicek

E-posta Gönder

Gardenya Cicek

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

İstanbul

Aysun Cicek

Düğün günlerinin vazgeçilmezlerinden biri de çiçeklerdir. Çiçek süslemeleri...

Diğer

Nis Çiçek

Çiçek; duygu ve düşüncelerimizi insanlara yansıtmamızı sağlayan çok güzel v...

Diğer

Esinti Çiçek Evi

Düğünlerinizde çiçeklerin hoş kokulu esintisi sizlere Esinti Çiçek Evi ile ...

Hakkında

İstanbul'da hizmet sunan Gardenya Çiçek hem günlük yaşam için hem de organizasyonlar için çiçek temini sağlamaktadır. Mağazamızda renk renk ve çeşit çeşit onlarca çiçek bulunuyor. Herkes hayal ettiği çiçek konseptine mağazamıza geldiğinde sahip olma şansı yakalıyor. Düğünlerin vazgeçilmezlerinden olan çiçekleri sizin için düzenliyor, şık bir aranjmanla sizlere sunuyoruz. Çiçek seçimini çiftlerimize bırakıyor, sizin zevkinize uygun aranjmanlar ortaya koyuyoruz. Şık gelin buketleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Canlı çiçeklerle hazırladığımız gelin buketleri ile gelinliğinizi tamamlama fırsatına sahip olabilirsiniz. Gelin buketi hazırlama hizmetlerimiz kadar mekan süsleme hizmetlerimizle de asımızdan sıkça söz ettiriyoruz. Gelin arabası süsleme ve damat yaka çiçeği hazırlama gibi pek çok konuda da sizlere yardımcı oluyoruz.

İletişim

Zeki Dogan

  • Adres: AvcilarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.