Çiçekçiler İstanbul

Flore Puella

5,0
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Flore Puella Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Şehir dışında hizmet

Flore Puella Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Flore Puella Hakkında

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bir şey daha var! Hayatınızın en mutlu günü olan düğününüze tam da hayal ettiğiniz şekilde sahip olabilmeniz için son bir dokunuş kaldı, “gelin çiçeğiniz”. Hem sizi hem de düğününüzü tamamlayacak gelin buketi çiçekleri için sizi Flore Puella’ya bekliyor.

Adının anlamı Latince “Çiçekçi Kız” olan markamızı yaratma hikâyemizden çok minik bahsederek bizi daha iyi tanımanızı isteriz. Kurumsal dünyanın yorucu ve mücadeleci atmosferinden uzaklaşarak çiçeklerin o sakin ve rekabet etmeyen dünyasına adım atmamız 2017 yılında gerçekleşti. Avrupa’da alınan eğitimler, atölye çalışmalarına katılmalar ve bu işe gönül vermeye başlamak ile birlikte gelişen her şey durumu iyice pekiştirdi. Yurda dönüldüğünde ise çiçeklerin büyülü dünyasına profesyonel olarak girildi.

Kişiye özel tasarım buketler yapıyor ve her sezonun kendine has özel çiçeklerini bir araya getirerek onlara farklı aranjmanlar ile yeniden can veriyoruz. Rutin işlerimiz arasında haftalık olarak çiçek düzenlemeleri, ev ve ofisler için açık veya kapalı alana uygun bitkilendirmeler yer alıyor. Bunun haricinde ise düğün ve nişan gibi özel günler başta olmak üzere davet ve etkinlikler için organizasyonların tüm çiçek işlerini üstleniyoruz.

Çiçekler için sonsuz seçenekler ve kombinasyonlar olduğunu biliyoruz, zaten merak etmeyin çünkü biz bunun için varız. Size en uygun aranjmanı yapabilmek için gereken her şeyi dikkate alıyoruz. Gelinliğiniz, düğün mekânınız, mevsim, düğün konsepti ve kişisel zevkleriniz dâhil pek çok şeyi göz önünde bulundurarak mükemmeli yakalıyoruz. Amacımız anılarınızda hikâyesi ile yer alan gelin el buketi, nedime bilekliği, damat yaka çiçeği ve belki damat beyin arkadaşları için de yaka çiçekleri tasarlayıp bunlara sahip olmanızı sağlamak.

İstanbul gelin buketi firmaları arasında size en özelini yapabilecek bir yer arayışındaysanız Flore Puella olarak bu işe talibiz. Daha detaylı görüşmek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir Mah. Barajyolu Cad. Viyana Sok. No:14/A Ataşehir / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Flore Puella Yol Haritası

Flore Puella Yorumları (8)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Şafak & Murat

Düğün Tarihi: 25.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gelin Buketi gibi genel bir objeyi, içine koyduğu her biri farklı ve daha önce hiç görmediğim çiçekler ile mücevher işler gibi bezeyen değerli tasarımcımıza ne kadar teşekkür etsek az. Damat yaka çiçeğinin el buketini bu derece tamamlaması harikaydı.
Gelin çiçeğini fotoğraflarda nasıl taşımam...
devam 

Seda & Anıl

Düğün Tarihi: 22.02.2020

Nişan organizasyonum esnasında Özlem Hanım ile tanıştım.Kendi kafamda tasarladığımdan çok daha güzel bir organizasyon oldu benim için. İlgi ve alaka harikaydı herkese çok teşekkür ediyorum. Tüm çiftlerimize tavsiye ediyorum.

Didem & Ahmet

Düğün Tarihi: 02.02.2020

Gelin buketini Flore Puella aldım gayette memnun kaldım.İşini gayet güzel yapan çok özverili çalışan Özlem Hanım'a çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum.

Deniz & Haluk

Düğün Tarihi: 20.01.2020

Gelin tacımı ararken Özlem Hanım'ın tavsiyeleri ile hem gelinliğime hemde gelin koçuma kavuştum.Sadece gelin tacı ararken yönlendirmeleri ve iş ortaklarının genişliği nedeniyle bir çok ihtiyacımı karşıladım. Özlem Hanım'a ve Flore Puella ailesine çok teşekkür ediyorum.

Beyhan & Sinan

Düğün Tarihi: 18.01.2020

Gelin buketimi Özlem hanım tasarladı..İnsanın içini açan çok güzel renkler de çiçekler kullanarak bana harika bir buket tasarladı.Herkese tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.

Berna & Enis

Düğün Tarihi: 04.01.2020

Gelin buketi araştırma sürecimde bir çok problem ile karşılaşmıştım. Özlem hanım o kadar pozitif ve içten yaklaştı ki hem duygusal açıdan rahatladım hem de gelin buketinde nokta atışı bir seçim yaptım. Herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.

Nursel & Ahmet

Düğün Tarihi: 21.09.2019

Size ne kadar teşekkür etsem az kalır . Gelin çiçeğim hala konuşuluyor ve kuruyunca bile inanılmaz güzel kaldı saklıyorum. Çveremdeki herkese sizi tavsiye diyorum. Görüşmek üzere...

Sevgi & İbrahim

Düğün Tarihi: 14.07.2019

Sözüm için masa süslemesini Özlem Hanım yaptı.Tarz ve renk uyumu ile muhteşem bir masa tasarladı benim için.Özverisi ve desteği için kendisine teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.