Elit Çiçek

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Düğün organizasyonu gibi özel günlerde tercih edilecek olan süsleme işlemleri için Elit çiçek itinalı şekilde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır. Gelin arabası süsleme veya gelin çiçeği hazırlama işlemleri konusunda özellikle hayalini kurmuş olduğunuz belli bir konsept olması durumunda bire bir hayalinizin uygulanması sağlanmaktadır. Geniş hizmet alanıyla çalışmalarını devam ettirmekte olan kuruluş özellikle farklılık yaratmak adına yaratıcı fikirler sunmaktadır. Her türlü organizasyonda çiçek kullanmak isteyenler için yapılacak olan süsleme işlemleri sırasında mevsime uygun canlı çiçekler kullanılmaktadır. Uygun fiyatlar ile tercihler yapmak isteyenler çiçekçilik İstanbul hizmetlerinden yararlanabilmek adına kuruluş ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini ileterek en kısa süre içerisinde hizmet alabilirler.

İletişim

Ebru Sahin

  • Adres: Levent cad. Guvercin sok. (TSYD Karsisi) No:32/B 1.Levent

Elit Çiçek Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.