Diva Uluslarası Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Lavinya Butik Flowers
45 7

Beşiktaş

Lavinya Butik Flowers

1 haftadan az
Özel Tasarım
Çemberimizde Gül Oya
47 15

Şişli

Çemberimizde Gül Oya

2 hafta
Özel Tasarım
Marymarita
54 4 2

Başakşehir

Marymarita

1 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

Düğününüz boyunca baktıkça içinizin açılacağı, elinizden bırakmak istemeyeceğiniz size özel tasarlanmış bir gelin buketi isterseniz biz Diva Uluslararası Çiçekçilik olarak buradayız. 19 yıldır bu alanda çalışıyoruz ve dilediğiniz şekilde buketinizin tasarımını yapıyoruz. Yıllardır ekibimizle beraber profesyonel olarak bu işi yapıyor, çiftlerin en özel günlerine mis kokulu ve rengarenk çiçeklerimizle güzellik katıyoruz. Çiçekler, gördüğünüzde yüzünüzün gülümsemesine neden olur ve kokusuyla baş döndürür. En özel gününüzle birleşince çok daha güzel bir etki yaratır. Gelinliğinize uygun ve sizin tarzınızı yansıtacak bir gelin buketi ve damat adayı için de damat yaka çiçeği arıyorsanız çok doğru bir yerdesiniz.

Düğün çiçeğinizi tasarlamadan önce düğün konseptinizi, gelinlik modelinizi ve düğününüzle ilgili başka birçok ayrıntıyı göz önünde bulunduruyor, tamamen size özel bir buket oluşturuyoruz. Buketlerinizi çeşitli aksesuarlarla süslüyor, düğününüzün gerçekleşeceği mevsime göre çiçekler kullanıyoruz. Örneğin plaj düğünleri için deniz kabukları, kış düğünleri için kozalakları, ihtişamlı düğünler için incileri kullanarak gelin çiçeğinizi hazırlıyoruz.

Hazırladığımız bu birbirinden güzel buketleri taptaze olarak sizlere teslim ediyor, taze ve güzel olduklarından emin olmak için dikkatli bir şekilde paketleyip size ulaştırıyoruz. 1 haftadan kısa sürede gelin çiçeğinize kavuşuyorsunuz.

Tüm bunların dışında başka hizmetlerimiz de var. Düğününüzün yapılacağı mekanı ve mekandaki masaları size özel bir tasarımla süslüyoruz. Gelin arabanızın süslemesinde de istediğiniz uyumu yakalamanıza yardımcı oluyoruz. Düğün çelengi tasarlaması da yapıyoruz. Aranjman, saksı çiçeği, ayaklı sepet ve kutuda çiçek ile çeşitli görünümde çiçeklerimiz mevcut. İnci boncuk, kozalak, broş, deniz yıldızı ve deniz kabuğu gibi birçok aksesuar kullanarak istediğiniz modeli tasarlıyoruz.

Size, Diva Uluslararası Çiçekçilik İstanbul merkezli hizmet veriyor. Türkiye içi ve yurtdışında hizmet olanağımız da bulunuyor. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Düğününüzü tamamlayacağını düşlediğiniz çiçek için yandaki formu doldurarak isteklerinizi bildirebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yüksel Taşçı

  • Adres: Bahçelievler

Diva Uluslarası Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!