Çiçekçiler İstanbul

Detay Çiçekçilik - Ataşehir

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Detay Çiçekçilik - Ataşehir Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Detay Çiçekçilik - Ataşehir Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Detay Çiçekçilik - Ataşehir Hakkında

Çiçeklerin tümü yaşamı güzelleştiren küçük mutluluklar. Detay Çiçekçilik Ataşehir’de ise çiçek küçük bir mutluluktan çok daha fazlası. Hayatınızın en unutulmaz zamanlarında size tasarımlarımızla eşlik ediyor, hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir çiçekçileri arasında yer alıyor ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Uzun zamandır çiçek sektöründe hizmet veriyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm trend tasarımları yakından takip ediyor ve mutlaka bünyemizde bulunduruyoruz. İhtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Yaratıcı ve pratik çözümlerimizle sorularınıza kolayca yanıtlar buluyoruz. Çok sayıda çiçek ve bitki türünü atölyemizde bulunduruyoruz. İstediğiniz model tasarımları kaliteli aksesuarlar kullanarak yapıyoruz.

Gelin el çiçekleri, farklı renk gül demetleri, damat yaka çiçeği, mekan ve gelin arabası süsleme gibi çok sayıda hizmeti bizimle deneyimleyebilirsiniz. Üstelik tüm bunları belirlediğiniz konseptlere göre yapıyoruz. Hangi renk ve nasıl bir konsept istediğinize karar verdiyseniz, detayları bize anlatabilirsiniz. Sizi can kulağıyla dinler hemen gereken organizasyon planını yaparız. Bizim için sizi memnun edebilmek çok kıymetli. Bugüne kadar çok sayıda çiftle birlikte çalıştık. Hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizin de bizimle çalışmaktan hoşnut kalacağınıza inanıyoruz.

Düğün mekanınız, istediğiniz konsept, tarzınız ve zevkleriniz bizim için çok önemli. Partnerinizle birlikte ortak bir karar alarak hem el çiçeğinizi hem de damat yaka çiçeğinizi aynı model seçebilirsiniz. Hatta gelin aracını ve düğün mekanınızı da aynı çiçek tasarımıyla süsleyebilirsiniz. Böylelikle hoş bir uyum yakalamış olursunuz. Düğünlerin yanı sıra söz, kız isteme, nişan, kına gecesi, doğum günleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler gibi çok sayıda organizasyonda da hizmet veriyoruz.

Detay Çiçekçilik Ümraniye’nin hizmetlerinden yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Çamlık Mah. Şenol Güneş Bulv. No:46 Ümraniye

  • Haritadaki Konumu

    Detay Çiçekçilik - Ataşehir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.