Detay Çiçekçilik - Ataşehir

E-posta Gönder

0216 706 0683

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Hakkında

Çiçeklerin tümü yaşamı güzelleştiren küçük mutluluklar. Detay Çiçekçilik Ataşehir’de ise çiçek küçük bir mutluluktan çok daha fazlası. Hayatınızın en unutulmaz zamanlarında size tasarımlarımızla eşlik ediyor, hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir çiçekçileri arasında yer alıyor ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Uzun zamandır çiçek sektöründe hizmet veriyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm trend tasarımları yakından takip ediyor ve mutlaka bünyemizde bulunduruyoruz. İhtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Yaratıcı ve pratik çözümlerimizle sorularınıza kolayca yanıtlar buluyoruz. Çok sayıda çiçek ve bitki türünü atölyemizde bulunduruyoruz. İstediğiniz model tasarımları kaliteli aksesuarlar kullanarak yapıyoruz.

Gelin el çiçekleri, farklı renk gül demetleri, damat yaka çiçeği, mekan ve gelin arabası süsleme gibi çok sayıda hizmeti bizimle deneyimleyebilirsiniz. Üstelik tüm bunları belirlediğiniz konseptlere göre yapıyoruz. Hangi renk ve nasıl bir konsept istediğinize karar verdiyseniz, detayları bize anlatabilirsiniz. Sizi can kulağıyla dinler hemen gereken organizasyon planını yaparız. Bizim için sizi memnun edebilmek çok kıymetli. Bugüne kadar çok sayıda çiftle birlikte çalıştık. Hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizin de bizimle çalışmaktan hoşnut kalacağınıza inanıyoruz.

Düğün mekanınız, istediğiniz konsept, tarzınız ve zevkleriniz bizim için çok önemli. Partnerinizle birlikte ortak bir karar alarak hem el çiçeğinizi hem de damat yaka çiçeğinizi aynı model seçebilirsiniz. Hatta gelin aracını ve düğün mekanınızı da aynı çiçek tasarımıyla süsleyebilirsiniz. Böylelikle hoş bir uyum yakalamış olursunuz. Düğünlerin yanı sıra söz, kız isteme, nişan, kına gecesi, doğum günleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler gibi çok sayıda organizasyonda da hizmet veriyoruz.

Detay Çiçekçilik Ümraniye’nin hizmetlerinden yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Eyyüp Yapmaz

  • Telefon: 0216 706 0683
  • Adres: Çamlık Mah. Şenol Güneş Bulv. No:46 Ümraniye

Detay Çiçekçilik - Ataşehir Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!