destina cicekcilik

E-posta Gönder

destina cicekcilik

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Destina Çiçekçilik olarak düğün organizasyonlarınız için çiçekçilik hizmeti veriyor; gelin el buketi, damat yaka çiçeği, gelin arabası süsleme ve mekan süsleme hizmetleriyle gelin ve damatların yanında yer alıyor. Çiçek mağazamızda her zevke uygun gelin buketi hazırlanmaktadır. İsterseniz klasik isterseniz bohem tarzda şık gelin buketleri hazırlatabilirsiniz. Gelin buketlerinin gerçek çiçekle mi yoksa yapay çiçekle mi yapılacağı tamamen size kalmış. Gerçek çiçek çeşitlerimiz mevsime göre farklılık göstermektedir. Eğer gelin buketlerinizde yapay çiçek tercih ederseniz çiçek alternatifimiz oldukça geniş. Çiçek mağazamıza uğrayarak dilediğiniz el buketini hemen sipariş verebilirsiniz. Düğünden birkaç hafta önce bizimle irtibata geçen gelin ve damat adayları mekan ve gelin arabası süsleme hizmeti satın almaktadır.

İletişim

Samim Birol

  • Adres: Bati mah. Akasya sok. No 4/A pendikYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.