Çikas Çiçek

E-posta Gönder

Çikas Çiçek

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Çikas Çiçek olarak düğün günü gelin ve damat adaylarının yanında yer alıyor; süslemelerle ilgileniyor ve birbirinden şık gelin el buketleri ve damat yaka çiçekleri hazırlıyoruz. Damat yaka çiçeklerini gelinlerle uyumlu bir şekilde tasarlıyor; genel olarak beyaz renkte hazırlıyoruz. Damat yaka çiçeği ile uyum sağlayan gelin el buketlerini görmek için mağazamıza gelmeniz yeterli. Gelin el buketlerinde tasarım modeller tercih ediyoruz. İşinde deneyimli olan personellerimiz sayesinde gelin el buketleri özenle tasarlanıyor ve göz kamaştırıcı bir şekilde gelinliğinizle bütünlük oluşturmanız sağlanıyor. Gelin arabalarınızı nerede süsleteceğim diye düşünüyorsanız mağazamız tam size göre. Gelin arabalarını özenle süslüyor, düğün günü unutamayacağınız bir gelin arabası tasarımı ortaya koyuyoruz.

İletişim

Kerem Erturhal

  • Adres: Abide-İ Hürriyet Cd.No:86/A Şişli/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.