Çiçekçiler İstanbul

Başak Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Başak Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Başak Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Başak Çiçekçilik Hakkında

Özel günlerinizi Başak Çiçekçilik farkıyla unutulmaz hale getirmeye hazır mısınız? 25 yılı aşkın iş tecrübemizle size hizmet veriyor, özel davetleriniz için birbirinden özel çiçek tasarımları hazırlıyoruz.

Profesyonel, işini seven bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle çiçekçilik mesleğini adeta sanata dönüştürerek hizmet veriyoruz. Seneler içerisinde karşılaştığımız tüm zorluklara rağmen gün geçtikçe çiçekçilik sektöründe büyüdük ve bugünlere gelebildik. Bilgi ve becerilerimizi de her zaman daha da çoğaltarak size her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. Önceliğimiz her daim sizi memnun ve mutlu etmek. Bizimle tanıştığınızda ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı kesinlikle anlayacaksınız.

Gayrettepe’de kurulan bir firmayız. İstanbul çiçekçileri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başarıyoruz. Kaliteli hizmeti internet ortamına taşımız ve internet üzerinden de sipariş alabilen bir markayız. Sanal mağazamız her zaman hizmetinizde. Personelimiz ve 4 araç ağımızla telefon, internet ya da yüz yüze siparişlerinizi rahatlıkla alıyor, özenle hazırlıyor ve en kısa sürede teslimatını sağlıyoruz. Türkiye’nin her iline ve dünyanın pek çok yerine çiçek siparişi ulaştırıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak, isteklerinizi net şekilde belirtmek. Yürüttüğümüz organize çalışmalarla ulaşım ağımızı genişletiyoruz.

Başak Çiçekçilik Interflora’ya bağlı 39 ülke ve yurt içindeki tüm illerdeki en kaliteli servisi verebilen çiçekçilerle çalışıyor. Tüm ürünlerimizde her zaman %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Mağazamız bünyesinde gördüğünüz tüm ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları da bize özel ürünler olup Gayrettep’de kendi atölyemizde usta eller tarafından itina ile hazırlanıyor.

Siz de Gayrettepe çiçekçileri arasında yer alan Başak Çiçekçilik’in kaliteli hizmetinden yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Yıldız Posta Caddesi Süleymanbey Sokak No:28 Uluğ Apt.

  • Haritadaki Konumu

    Başak Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.