B'jealous Flowers & Events

E-posta Gönder

0212 963 3048

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Kampanyalar ve Paketler

B'jealous Flowers & Events

Yapılacak Tüm Anlaşmalarımızda Damat Yaka Çiçeği Bizden Hediye!

Tüm detayları göster

Son gün 31/12/2021


Hakkında

Gelin el çiçeklerinden mekan süslemesine kadar uzanan geniş bir hizmet yelpazesinde size yardımcı oluyoruz. B'jealous Flowers & Events ailesi olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Kaliteli hizmetimizden yararlanan sıradaki çiftimiz olmaya hazır mısınız?

Çiçek tasarımı, organizasyon süslemesi, ev ile ofislere dekorasyon ve danışmanlık hizmetleri gibi pek çok farklı alanda size yardımcı oluyoruz. Davetinizden önce yapacağımız görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Nişan töreni mi yoksa düğün daveti mi veriyorsunuz elbette çok önemli bir ayrıntı. Hiçbir çift tekrara düşmek istemez. Bir etkinliğinde yaptığı konsepti diğerinde uygulayan bugüne kadar kimseyi görmedik. Sizin de farklılıktan yana olduğunuza eminiz. Çünkü bu sayfadasınız ve araştırma yapıyorsunuz.

Bize hayalinizde nasıl bir organizasyon olduğunuzu anlatmanız halinde hemen fikirler aklımızda uçuşmaya başlıyor. Sizinle karşılıklı konuşarak davet konseptinizi planlıyoruz. El çiçeğinizden masa üstü süslemelerine kadar tüm görsel düzenleme konusunda bizden destek alabilirsiniz. Bünyemizde çok farklı çiçek alternatifleri bulunuyor. Her renk gül, papatya, orkide, zambak, saksı bitkileri, kasımpatılar ve daha neler neler… Üstelik mitolojik heykellere de sahibiz. Düğün mekanınızı farklı aksesuarlarla süsleyerek hoş bir ambiyans yaratabiliriz. Mum seçiminden kullanılan yemek takımına kadar hepsinin birbiriyle uyumlu olacağını şimdiden garanti ediyoruz.

İstanbul çiçekçileri arasında yer alıyor olsak da şehir dışında da hizmet veriyoruz. Ücretsiz ürün teslimatı yapıyoruz. Bize düğününüzden en az bir hafta önce ulaşsanız bile yeterli. Gereken hazırlıkları kısa sürede tamamlar size el çiçeğinizi ya da arzu ettiğiniz mekan süslemesi aksesuarlarını göndeririz. Dilerseniz çiçeklerimize yakından göz atmak için Beşiktaş’ta bulunan Fulya AVM’deki atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizimle tanışmak için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Gülşah Durak

  • Telefon: 0212 963 3048
  • Adres: Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. No:10 Fulya AVM Giriş Kat

B'jealous Flowers & Events Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!