Çiçekçiler İstanbul

B'jealous Flowers & Events

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

B'jealous Flowers & Events Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Şehir dışında hizmet

B'jealous Flowers & Events Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

B'jealous Flowers & Events Hakkında

Gelin el çiçeklerinden mekan süslemesine kadar uzanan geniş bir hizmet yelpazesinde size yardımcı oluyoruz. B'jealous Flowers & Events ailesi olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Kaliteli hizmetimizden yararlanan sıradaki çiftimiz olmaya hazır mısınız?

Çiçek tasarımı, organizasyon süslemesi, ev ile ofislere dekorasyon ve danışmanlık hizmetleri gibi pek çok farklı alanda size yardımcı oluyoruz. Davetinizden önce yapacağımız görüşme esnasında nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Nişan töreni mi yoksa düğün daveti mi veriyorsunuz elbette çok önemli bir ayrıntı. Hiçbir çift tekrara düşmek istemez. Bir etkinliğinde yaptığı konsepti diğerinde uygulayan bugüne kadar kimseyi görmedik. Sizin de farklılıktan yana olduğunuza eminiz. Çünkü bu sayfadasınız ve araştırma yapıyorsunuz.

Bize hayalinizde nasıl bir organizasyon olduğunuzu anlatmanız halinde hemen fikirler aklımızda uçuşmaya başlıyor. Sizinle karşılıklı konuşarak davet konseptinizi planlıyoruz. El çiçeğinizden masa üstü süslemelerine kadar tüm görsel düzenleme konusunda bizden destek alabilirsiniz. Bünyemizde çok farklı çiçek alternatifleri bulunuyor. Her renk gül, papatya, orkide, zambak, saksı bitkileri, kasımpatılar ve daha neler neler… Üstelik mitolojik heykellere de sahibiz. Düğün mekanınızı farklı aksesuarlarla süsleyerek hoş bir ambiyans yaratabiliriz. Mum seçiminden kullanılan yemek takımına kadar hepsinin birbiriyle uyumlu olacağını şimdiden garanti ediyoruz.

İstanbul çiçekçileri arasında yer alıyor olsak da şehir dışında da hizmet veriyoruz. Ücretsiz ürün teslimatı yapıyoruz. Bize düğününüzden en az bir hafta önce ulaşsanız bile yeterli. Gereken hazırlıkları kısa sürede tamamlar size el çiçeğinizi ya da arzu ettiğiniz mekan süslemesi aksesuarlarını göndeririz. Dilerseniz çiçeklerimize yakından göz atmak için Beşiktaş’ta bulunan Fulya AVM’deki atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizimle tanışmak için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. No:10 Fulya AVM Giriş Kat

  • Haritadaki Konumu

    B'jealous Flowers & Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.