Çiçekçiler İstanbul

Atölye Pukina

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atölye Pukina Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Şehir dışında hizmet

Atölye Pukina Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Atölye Pukina Hakkında

Sebepsiz yere sadece içinizden geldiği için sevdiklerinize bir hediye göndermek istiyor ya da özel günleriniz için sadece size özel tasarlanmış çiçek düzenlemeleriyle hizmet almayı düşünüyor olabilirsiniz. Kadıköy çiçekçileri arasında yer alan markamız Atölye Pukina’da beklentilerinizi karşılayacak butik bir hizmet sunuyoruz.

Grup atölye çalışmalarından kurumsal ihtiyaçlarınıza kadar aklınıza gelen, içinde çiçeğin bulunduğu her alanda hizmet veriyoruz. Tamamen ilginize uygun şekilde çalışıyoruz. Her konuda tasarımı ön planda tutan çözümler sunuyoruz.

Bireysel ya da kurumsal her türlü ihtiyaç ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Mevsimin en taze çiçeklerini her zaman Pukina’ya özgü tasarım anlayışımızla düzenliyoruz. Farklı tüm gönderim amaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vererek istediğiniz çiçeklerle sizi bir araya getiriyoruz. Sunduğumuz seçenekler dışında farklı tasarım ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı yeşillendirmeniz için de bitki modellerimiz bulunuyor. Organizasyonlarınızı bu bitkilerle süsleyebilir ya da sevgiyle büyütmeniz için onları satın alabilirsiniz. Klasik türlerden göz alıcı pek çok çeşit bitkiyi Pukina’da göreceksiniz. Düğün, nişan, doğum günü kutlaması ya da şık bir davetinizi çiçeklerimizle güzelleştirebilirsiniz. Özel gününüzün detaylarını göz önünde bulundurarak sizinle birlikte seçip çiçeklerimizi tasarlıyoruz. Ortamı çiçeklerle renklendiriyoruz. Birbirinden özgün, el emeği hediye alternatiflerimiz ve kuru çiçek tasarımlarımızla da size yardımcı oluyoruz.

İstanbul Kadıköy çiçek siparişi vereceğiniz noktalardan biri de biziz. Hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Nevzemin Sokak 20/1 Kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Atölye Pukina Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.