Ateş Gülü Çiçekçilik

E-posta Gönder

1 yorum

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi

Önerilen Firmalar

B'jealous Flowers & Events
9

Beşiktaş

B'jealous Flowers & Events

1 hafta
Özel Tasarım
Nora Flower & Events
50

Sarıyer

Nora Flower & Events

1 haftadan az
Özel Tasarım
Lavinya Butik Flowers
45 7

Beşiktaş

Lavinya Butik Flowers

1 haftadan az
Özel Tasarım

Hakkında

Çiçek sanatını 17 yıllı aşkın süredir deneyimli ekibimizle birlikte sürdürüyor, hayallerinizi çiçeğe döküyoruz. Ateş Gülü Çiçekçilik ailesi olarak köklü geçmişimiz ve tecrübemizle İstanbul Levent’te faaliyet gösteriyoruz. Çalışma prensibimiz her zaman daha iyisini yapmak üzerine kurulu olduğundan dolayı her geçen gün yeniliklerimizle dikkat çekiyoruz.

Ateş Gülü ailesinde uzun yıllar boyunca kendini çiçek sanatına adayan deneyimli ustalarımız bulunuyor. Ustalarımız çiçekleri yurt dışından getirtiyorlar ardından bu çiçekler sihirli dokunuşlarla taze ve muhteşem güzellikteki buketlere dönüşüyor. Avrupa tarzı çiçeklerimizle de göz kamaştırıyoruz. Standardın dışında bünyemizde farklı çiçek dizayn ve aranjmanlar tasarlayabiliyoruz. Özel konseptli çiçeklerimizi yurt dışı seyahatlerimizde gördüğümüz tasarımlarla birleştiriyor ve ortaya muhteşem işler çıkarıyoruz.

Özel günlerinizde farklı çiçek aranjmanlarıyla sizlerleyiz. Gelin çiçeğinizi düğün konseptinize uygun olarak hazırlayabiliyoruz. Bohem ve vintage tarzda kır düğünü konseptine en uygun modelde elinizden düşürmeyeceğiniz, kombininizin bir parçası olacak buketlerimizi beğeninize sunuyoruz. Damat yaka çiçeğini de beğendiğiniz gelin çiçeğiyle uyumlu olarak hazırlayabiliyoruz. Düğün mekânınız ve nişan masası süslemeleriniz için de renk renk mevsim çiçeklerinden oluşan saksı çiçeklerimizi tercih edebilirsiniz.

Hizmete başladığımız günden bugüne birçok kurumsal şirkete de hizmet veriyoruz. Firmalara sunduğumuz olanaklardan bahsedecek olursak çalışanlar için hediyelikle, personel doğum günü, yeni iş başlangıcı ve özel günler için çiçekler hazırlıyoruz. Ayrıca yılbaşı firma yıl dönümleri gibi günlerde de kurumsal hediyeliklerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap verebiliyoruz.

Ateş Gülü Çiçekçilik Levent olarak her geçen gün müşterilerimizi çiçek tasarımlarımızla mest ediyoruz. Düğün, nişan ve kına gecenizi renklendirecek çiçeklerimize hayran kalacağınızdan eminiz. Sizde mağazamızdaki modelleri görmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Melike Güney

  • Adres: Beyaz Karanfil Sk. No:5 Levent

Ateş Gülü Çiçekçilik Yol Haritası

1 yorum


T&Ö

Tuğba & Öztürk

Düğün Tarihi: 08.04.2017

Öncelikle ilgi çok iyiydi, her detayı konuştuk ve beğenmediğim şeyler olduğunda imkanlar dahilinde yardımcı oldular. Düğün günü çicek evime kadar getirildi hem de tam saatinde, ben çok memnun kaldım, son anda bir sipariş daha ekledim ve onu da hem uygun fiyata hem de çok güzel yaptılar,sizlere de... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!