Asya Uluslararası Çiçekçilik

E-posta Gönder

Asya Uluslararası Çiçekçilik

Çiçekçiler

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Gayem Organizasyon
27 1

Şişli

Gayem Organizasyon

Mutlu birlikteliğinizi harika bir organizasyonla taçlandıracağınız düğün gü...

Flore Puella
11 8

Ataşehir

Flore Puella

Plan defterlerini kapatmayın, henüz halletmediğiniz küçük ama çok önemli bi...

Hakkında

Geniş hizmet alanıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Asya Uluslararası çiçekçilik farklı fikirler sunmaktadır. Düğün konseptine uygun şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde özellikle gelin ve damadın memnuniyetini sağlayacak şekilde düğün arabası süsleme işlemi yapılmaktadır. Düğün arabası süsleme, gelin çiçeği hazırlama gibi işlemlerde profesyonel ekip tarafından itinalı şekilde çalışma yapılmaktadır. Anlayışıyla çalışmalarını devam ettirmekte olan kuruluş özellikle geliştirmiş olduğu çalışmalar ile bu alanda farklı konseptlere uygun şekilde etkileyici çalışmalar yapılmasını sağlamaktadır. İstanbul'da hizmet almak isteyenler için çiçekçiler İstanbul kategorisinde yer almaktadır. Yapılacak olan çalışmalara göre belirlenecek olan en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir. Mevsime göre değişecek olan canlı çiçekler ile süsleme yapılmaktadır.

İletişim

Zuhtu Yilmaz

  • Adres: Baglarbasi, nuhkuyusu cad. No:301/A UskudarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.