Food Ville

E-posta Gönder

 • Serdivan, Sakarya.

Food Ville Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

 • Maksimum Davetli Sayısı

  Limitsiz

Food Ville Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Food Ville Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Vejetaryen

Food Ville Hakkında

Hizmet sektöründe Food Ville Catering adıyla pek çok özel organizasyonun menülerini hazırlıyoruz. İyi lezzetleri bir araya getirerek, yemeklerin tatlarını yıllarca unutturmuyoruz. Hijyen kurallarına uyarak kaliteli bir hizmet veriyoruz. Renkli tabaklar kullanmayı bir de farklı organizasyonlarda yer almayı seviyoruz.

Catering hizmetleri yemekli bir düğün tercih edecek çiftlerin vazgeçilmez ihtiyacıdır. Özellikle düğün yemeklerini önemseyen çiftlerin iyi bir catering firması bulması gerekiyor. Çünkü ikram edilecek tatların damaklarda iz bırakmasını istiyorlar. Eğer siz de böyle bir çiftseniz ve Sakarya catering firmaları araştırması yapıyorsanız, işte doğru yeri buldunuz!

Birden fazla menü çeşidi ile hizmet veriyoruz. Her birinin içeriği ve konsepti oldukça farklı. Birinde et ağırlıklıyken birinde deniz ürünleri ana temayı oluşturuyor. Bu yüzden düğün öncesi aslında ne istediğinize net şekilde karar vermeniz gerekiyor. Menünüze karar verdikten sonra dilerseniz değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda diyabet hastası ve vejetaryen olan konuklarınız var ise onlar için de ayrı menülere sahibiz.

Sadece menü değil servis personeli konusunda da hizmet veriyoruz. Bizimle çalıştığınız takdirde konuk sayınıza yetecek kadar personelimizi de davet mekanınıza yönlendiriyoruz. Ekipmanlarımızla birlikte mekana geliyorlar ve her bir konuğunuz ile tek tek ilgilenerek, asla serviste gecikme yaşatmıyorlar. Üstelik sadece Sakarya’da değil aynı zamanda şehir dışında da hizmet veriyoruz. Dolayısıyla şehir dışındaysanız ve bizimle çalışmak istiyorsanız aramızda herhangi engel yok!

Beef stroganofftan piliç topkapıya... Daha birçoğuyla hizmete hazırız. Dünya ve Türk mutfağından seçkin lezzetlerle buluşmak istiyorsanız biz buradayız! Sakarya yemek firmaları arasında Food Ville olarak bir an önce bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için yandaki formu doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.