Catering Hizmetleri İstanbul

Mest Catering

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mest Catering Hakkında

Özel davetleriniz, kurumsal organizasyonlarınız, kutlamalarınız ve temalı partileriniz için Mest burada!

Neye ihtiyacınız varsa bize iletmeniz, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli. Özel zevkleriniz ekseninde dünya mutfağına yolculuk etmeye hazır mısınız? Kişiye özel konsept ve kurslarımızla hayallerinizin ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Hatta davetinizi kendi iş yerinizde ya da başka bir alanda yapmak da isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda outside catering hizmetimizle size yardımcı oluyoruz.

Sarıyer catering firmaları arasında yer alan şık bir mekanız. Pek çok davete bugüne kadar ev sahipliği yapmış ve aldığı olumlu geri dönüşlerle de başarısını taçlandırmış bir mekanız. Önceliğimiz ise hem en iyi hizmeti sunmak hem de bunu kalite standartlarını göz önünde bulundurarak yapmak. Hijyen de bizim için elbette çok önemli. Gerek mekanımızın her köşesinde gerek de mutfağımızda hijyen kurallarına dikkat ediyor, gereken tüm tedbirleri mutlaka alıyoruz.

Profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Davet ile organizasyon hizmetlerimizin yanı sıra atölye ve catering hizmetleri de sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an sizinleyiz. Mutfağımızda eşsiz tatları, şahane bir şekilde hazırlıyor ve kusursuz sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Catering hizmeti aldığınızda da sanki mekanımızda yemeklerimizi tadıyormuşçasına taze, sıcak ve etkileyici sunuma sahip bir şekilde size hizmet veriyoruz. Davetli sayınız doğrultusunda yemeklerimizi hazırlıyoruz. Daha sonra ise hazırlanan yemekleri servis boyutlarına getirerek ikram porsiyonlarına dönüştürüyoruz. Temizliğe ve tazeliğe dikkat ederek, özenle servis ediyoruz.

Aklınıza gelebilecek pek çok tarif ve hatta gelmeyenler de usta şeflerimiz tarafından yapılıyor. Ana yemek, ara sıcak, mezeler, tatlılar ve daha nice tat sizin için özenle hazırlanıyor. Siz de kaliteli bir hizmet almak ve işinizi şansa bırakmadan içiniz ferah bir şekilde davet düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Siz de Restaurant Mest Catering hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiler almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tuncay Artun Cd. Salih Bey Sk. N:4 Resitpasa-Sariyer

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.