Altın Başak Yemek

E-posta Gönder

Altın Başak Yemek

Altın Başak Yemek Hakkında

Firmamız yurt, okul, özel hastaneler, kamu kuruluşları, özel sektöre ve yanı sıra özel gün yemek ve programları olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Firmamız 3500 m2 açık alan, 1500 m2 kapalı alan ve hali hazırda 1000 kişilik ve 500 kişilik olmak üzere iki adet kapalı yemek salonumuz bulunmaktadır. Bu salonlarda düğün, özel gün yemekleri, mevlüt yemekleri ve özel toplantı yemekleri verilmektedir.

Misyonumuz:
Daima gıda güvenliğine sahip ürünlerin, düzenli ve dengeli tüketilmesine teşvik ederek, sağlıklı bir yaşam tarzı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz:
Yemek sektöründe en büyük, en kaliteli, piyasa fiyatlarını belirleyen istikrarlı bir politika ile Bölge genelinde birinci sırada; birinci sınıf bir marka olmak.

Üretim Yeri:
a) Üretimde kullanılan tüm alet ve ekipman sağlığa uygun malzemelerden, kolay ve iyi temizlenebilir kontaminasyon a yol açmayacak özelliktedir. Bunlar daima temiz bulundurulup, gerektiğinde dezenfeksiyon edilmektedir.
b) Bina, tesisat, malzeme, alet ve ekipmanın onarım, boya, badana ve periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.
c) İşyeri, zararlı canlılar ile toz ve duman gibi çevresel kirleticilerin girmesini önleyecek biçimde düzenlenmiş olup periyodik olarak ilaçlanmaktadır.
d) Duvarlar, su geçirmeyen, yıkanabilir, zararlı canlıların yerleşmesine izin vermeyen, pürüzsüz ve açık renkli malzemeden yapılmış olup, kolay temizlenebilir ve dezenfeksiyon edilir özelliktedir.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.