Düğün İçin Fiyat, Hizmet ve Model Araştırmaları Nasıl Yapılır?

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:15 dakika

05.08.2020

Düğün mekanından fotoğrafçıya firmaları araştırmaya nereden başlamalı, en iyi ve uygun fiyatlı olana nasıl karar vermeli, diye düşünüyorsanız, sizi sevindirecek bir haberimiz var.

düğün arastirmasi

İlk Adım

Düğününüz için fiyat ve hizmet araştırmasına başlamadan önce biraz araştırma yapmanızı öneriyoruz. Bol bol galerilerimizi gezin, yazılarımızı okuyun, firmaların portfolyolarını inceleyin. Dönemsel olarak çıkan düğün dergilerini de incelemek işinize yarayabilir. Yine de internetin çok daha hızlı ilerleyebileceğiniz bir mecra olduğu yadsınamayacak bir gerçek. Sizden önce düğünlerini yapmış olan çiftlerin hikayelerini okuyarak, onların deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz.

İkinci Adım

Artık düğününüzle ilgili kafanızda pek çok harika fikir olduğuna göre, size hizmet sunacak firmaları inceleme zamanınız geldi demektir. Açılan sayfada firmanın tanıtım yazısını, galerisini ve iletişim bilgilerini kolayca görebilirsiniz. Üstelik her firmanın ilgili sayfasında siz Düğün.com çiftlerine yaptıkları indirim ve kampanyaları bulabilirsiniz. Tüm indirimleri toplu şekilde görmek ve incelemek için Düğün.com İndirimleri sayfasına göz atabilirsiniz. İlgilendiğiniz kategorideki firmaları bir arada görebileceğiniz bu sistem sayesinde ayrı ayrı araştırma yaparak vakit kaybetmenize gerek olmayacak.

Üçüncü Adım

Firmaları incelerken beğendiklerinizle iletişime geçip fiyat ve hizmet bilgisi istemek için, sağ tarafta göreceğiniz Fiyat Teklif Formunu doldurmanız yeterli. Bir kere bilgilerinizi girdiğinde form otomatik olarak bilgilerinizi kaydedecek ve başka firmalara teklif gönderirken tekrar standart bilgileri doldurmanıza gerek bile kalmayacak. Siz sadece teklif isteyeceğiniz kategori ile ilgili soru işaretlerinizi, özel olarak sormak istediklerinizi ilgili bölmeye ekleyeceksiniz. Gönderdiğiniz bu formlar firmaların satış yetkililerine gönderilir ve sizinle direk iletişime geçerler. İşte, düğününüzü planlamak bu kadar kolay.

düğün i̇çin fiyat, hizmet ve model araştırmaları nasıl yapılır?

Son Adım

Fiyat teklif formu gönderdiğiniz tüm firmalar Tekliflerim Aracı'nızda toplanır ve buradan girerek hangi firmalarla görüştüğünüzü, kimden ne cevap aldığınızı ve kimlerle anlaştığınızı kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca, ayrıntılar butonuna tıklayarak, görüştüğünüz firmalarla ilgili notlar alabilir, randevularınızı kaydedebilirsiniz. Böylece firmaların hangi fiyata hangi hizmeti verdiklerini karşılaştırarak kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Harika değil mi?

Düğün.com'la artık her şey çok kolay. Vakit kaybetmeden düğün firmalarını araştırmaya başlayın!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

0 Yorum