Düğün.com Profilini Kullanma Klavuzu

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

2:07 dakika

29.06.2020

Düğün hazırlık sürecinde kendine harika bir iyilik yaptın ve Düğün.com üyesi oldun. Birlikte yürüdüğümüz yolda bütçeni ve yapılması gerekenler listeni planlayarak yolun en önemli aşamalarını atlattık. Şimdi sıra geldi Düğün.com profilini güçlendirip her hareketini inceleyebileceğin sayfayı hazırlamaya…

Üye girişi yaptığını düşünerek başlıyorum anlatmaya. Burada yapmadıysan üye olman ya da giriş yapman gerekiyor.

İsminin üzerine geldiğinde sana 6 harika başlık sunacağız. Bunlar “Listem, İlham Panom, Tekliflerim, Yorumlarım, Araçlar ve Profil” başlıkları. Her başlık kendi içinde ayrıldığı için kısaca sana hepsini anlatacağım.

düğün.com profilini kullanma klavuzu

Listem Nedir?

Listem; Düğün.com sitesinde bulunan 10.000’den fazla firma ile yaptığın tüm hareketlerinin olduğu bölüm anlamına geliyor. Şöyle ki, incelediğin firmalardan teklif aldığın firmaya kadar ve bununla birlikte listelediğin tüm düğün firmalarını acaba hangisiydi diye düşünmek yerine tek bir bölümde inceleyebiliyorsun. Hatta inceleyip teklif almayı unuttuğun bir firmayı buradan görebilir ve geç olmadan hemen fiyat teklifi alabilirsin.

İlham Panom Nedir?

Düğün planlamanı yaparken gelinlikten mekana, gelin ayakkabısından pastaya kadar bu süreçte sana ilham verecek tüm Düğün.com galerilerini inceleyeceğini biliyoruz. İncelerken beğendiğin bir modeli unutmaman için sağ tarafta bulunan “Panoma Ekle”nin üzerine geliyor ve tıklıyorsun. Böylece sonra acaba hangisiydi diye düşünmek yerine Düğün.com profil sayfanda “İlham Panom” bölümüne giderek hemen ilham panonu inceleyebileceksin.

düğün.com profilini kullanma klavuzu düğün.com profilini kullanma klavuzu düğün.com profilini kullanma klavuzu

Ayrıca düğün arabandan gelin saçına kadar tercihlerinde yol gösterecek 5000’den fazla görsel, anlaşma yaparken firmana sorman gereken sorulardan düğün teması örneklerine kadar bilgilendirici ve ilham dolu 1000’den fazla içerik ve 100’lerce video ile hep parmaklarının ucunda olacağız. Tek yapman gereken tıklamak bunu biliyorsun.

Galeri

düğün.com profilini kullanma klavuzu

Makale

düğün.com profilini kullanma klavuzu

Video

düğün.com profilini kullanma klavuzu

Tekliflerim Nedir?

Düğününde birlikte çalışabileceğini düşündüğün ve tarzına yakın firmalardan teklif almanı tavsiye ettiğimizi biliyorsun. İşte bu alan da aldığın teklifleri görmeni sağlıyor. Firmalardan teklif alarak irtibata geçtiysen bu kutuda hepsini göreceksin. Böylece acaba bu firma ile irtibata geçtin mi diye düşünmene gerek kalmayacak.

düğün.com profilini kullanma klavuzu

Yorumlarım Nedir?

Bu aşamada çalıştığın firmalar hakkındaki bilgilerini paylaşmanı istiyoruz. Çünkü düğün hazırlığındaki çiftler için senin görüşünden daha değerli hiçbir şey yok. Nasıl ki sen firmalarını seçerken yorumlardan yararlandıysan düğününden sonra da onların sana çok ihtiyaçları olacak. Çünkü artık sen de en az bizim kadar tecrübe sahibi olacaksın.

düğün.com profilini kullanma klavuzu

Araçlar Nedir?

Kullanmaya başladığında kopamayacağın en büyük yardımcıların. Tabii ki düğününü planlarken ihtiyacın olan ve işini kolaylaştıracak araçlardan bahsediyorum. Zaten bütçem ve ajandam araçlarının nasıl çalıştığını öğrenerek başladık kullanmaya. Her aşamada diğerlerini de hayatına katacağız. Özellikle benim favori aracım “Oturma Planı” ile oturma düzeninin ne kadar kolay yapılacağına şaşıracak, düğününü kısa yoldan duyuracağın “Web Sitem” araçlarına bayılacaksın. Bekle ve gör!

düğün.com profilini kullanma klavuzu

İşte hepsi bu, ilk aşamayı bitirdin bile. Şimdi sıra geldi düğünün stilini belirlemeye...

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap