Düğün.com Nasıl Kullanılır?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:27 dakika

28.05.2024

Düğün hazırlık sürecinde A'dan Z'ye her konuda yardım alabileceğin Düğün.com'u en faydalı şekilde kullanmanı sağlayacak ipuçlarına değindik! Hemen incele, düğününü kolayca Düğün.com'la planla!

Düğün com Nasıl Kullanılır

Tüm Düğün Firmalarını Bir Arada Bulabilirsin

Düğün.com'da, tüm kategorilerdeki düğün firmalarını bir arada bulabilirsin. Düğün mekanından gelinliğe, evlilik teklifinden kınaya, organizasyondan fotoğrafa kadar, 26 farklı kategoride 50 binin üzerinde firmaya ulaşabilirsin.

Düğün com Nasıl Kullanılır

"Düğün Asistanı" ile Sana Uygun Firmaları Bulabilirsin

Düğün.com'daki binlerce firma arasından sana en uygun olanı bulmak istersen, ücretsiz "Düğün Asistanı" hizmetinden yararlanabilirsin.

Ücretsiz düğün asistanın Selin, senin için araştırma yaptığın kategoride;
►Bütçeni ve diğer tercihlerini öğrenir,
►Sana en uygun 5 firmadan fiyat teklifi iletir.

Diyelim ki bir düğün fotoğrafçısı arıyorsun. Hizmet kategorileri arasından fotoğrafçıları seçerek fiyat, şehir, nasıl bir çekim istediğin gibi en önemli soruları cevaplarsın. Cevaplarını alan Selin, araştırmasını yapar ve isteklerini karşılayan fotoğrafçıları sana yönlendirir.

Sonunda sana sadece fotoğrafçılardan teklif gelmesini beklemek ve en uygunuyla anlaşmak kalır!

Firmaları İnceleyebilir, Ücretsiz Fiyat Teklifi Alabilirsin

İhtiyacın olan kategorideki düğün firmalarının tümünü, listeleme sayfalarında bulabilmen mümkün. Üstelik bu firmaları sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilirsin. İlgini çeken firmaların profil sayfalarına göz atabilirsin.

Firma profil sayfalarında markaların;
►Ürün ve hizmetlerini inceleyebilir,
►Fotoğraf ve videolarına göz atabilir,
►Firmadan daha önce hizmet almış çiftlerin yorumlarını bulabilir,
►İlgini çeken firmalarla profil sayfaları üzerinden, kolayca iletişime geçebilirsin.
►Ücretsiz fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Düğün com Nasıl Kullanılır

Rehber İçeriklerden Faydalan

Düğün hazırlık sürecinde, Düğün.com editörleri tarafından hazırlanan rehber yazılardan yararlanabilirsin. Vücuduna en uygun gelinlik hangisi? Düğün mekanı seçerken nelere dikkat etmek lazım? Düğüne kadar her aşamada yapılması gerekenler ve en yeni trendler… Bütün hepsi hakkında danışacak insan bulmak çok zor.

Bu yüzden sana ve müstakbel eşine rehberlik edecek, öğrenmeniz gereken tüm konulara tek seferde ulaşabileceğiniz içerikler hazırladık. Size düşen de kahvenizi alıp oturduğunuz yerden tüm bilgilere ulaşmak!

Düğün com Nasıl Kullanılır

İndirim ve Kampanyalardan Haberdar Ol

Düğün.com üzerinden, sektördeki firmaların indirim ve kampanyalarını da takip edebilirsin. Böylece istediğin kategoride uygun fiyatlı hizmet alabilir, firmaların sunduğu hediye ve ayrıcalıklarından da yararlanabilirsin.

Düğün com Nasıl Kullanılır

"Araçlar" ile Düğününü Kolayca Planla

Düğünü planlama aşamasında gündelik hayatına devam ederken her şeyi düşünmek zorunda kalmak bazı aksilikler çıkmasına da sebep olabilir. Her şeyin dört dörtlük olmasını isteyip bir yardımcıya ihtiyacın olduğunu düşünmeye başladın değil mi?

Düğün.com'un Ajandam, Bütçem, Oturma Planı ve Hava Durumu Araçlar'ı sayesinde, düğüne hazırlanırken neyi hangi sırada yapman gerektiğini öğrenmenin yanı sıra, her bir görev için istediğin düzenlemeleri yapabilirsin. Düğün tarihin, davetli sayın gibi temel bilgilerini girerek ihtiyacın olan tüm planlamanı dakikalar içinde yapabilirsin.

Gerçek Düğün Hikayelerinden İlham Al!

Tüm bu anlattığımız özellikleri kullanan Düğün.com çiftlerinin hikayeleri, hem bizim söylediklerimizi teyit eden hem de sana yol gösteren bir kaynak olacak. Gerçek Düğün Hikayeleri'ne göz atıp düğün planlaması yaparken ilham alabilirsin.

Düğünden sonra sen de bize hikayeni anlatarak, yeni evlenecek çiftlere ilham kaynağı olabileceğini unutma!

Gerçek Düğün Hikayeleri

Gelinlikleri İncele, Modelini Seç

Düğün.com üzerinde, hayal ettiğin ve bütçene uygun gelinliği bulman da çok kolay! Düğün.com Gelinlik ürün sayfasında, firmaların birbirinden şık tasarımlarını yaka tipinden etek kesimine, kol tipinden tarzına kadar, sana en uygun özelliklere göre filtreleyerek, listeleyebilirsin. İlgini çeken tasarımlar için gelinlik firmalarıyla iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsin.

Düğün com Nasıl Kullanılır

Düğün planlama sürecinde Düğün.com'u en verimli şekilde kullanmana yardımcı olacak ipuçlarına değindik! Sen de ihtiyaç duyduğun alanlardaki firma sayfalarını ziyaret et, içeriklere göz at, kampanyaları incele! Aklına takılan tüm soruları "Yorumlar" alanından bize iletebileceğini de unutma!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

3 Yorum

Hülya Akın

Düğün Tarihi: 22.10.2014


Çok güzel bir site ellerinize sağlık :))


İlknur pakar

Düğün Tarihi: 22.10.2014


Biz gelinler için her şey dugun.com da teşekkürler :))


Gökcan Atiniz

Düğün Tarihi: 23.11.2016


Hikayeleri nereye nasıl gönderiyoruz

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Gökcan, Düğün hikayesi talebini deniz@dugun.com e-posta adresine gönderebilirsin. Hikayeninin yayına alınma şartları için Deniz seninle irtibata geçecektir.

  Cevapla