Düğün.com Nasıl Kullanılır?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:26 dakika

14.07.2020

Düğün hazırlıkları sırasında her şeyle nasıl ilgileneceksiniz? Hiç bir detayı atlamadan kusursuz bir kutlama yapmanın tüm detayları burada!

Düğün.com Nasıl Kullanılır?

Evlenmeyi planlıyorsunuz; fakat o kadar yoğun çalışıyorsunuz ki, ilgilendiğiniz firmaları tek tek arayıp konuşacak vaktiniz yok. Düşünsenize; onca gelinlikçi, pastacı, çiçekçi, fotoğrafçı arasından sizin için en iyi ve uygun olanı nasıl seçeceksiniz?

düğün.com nasıl kullanılır?

Rehber Yazılar

Evlenmeye karar verdiniz ve ne yapacağınız hakkında çok az fikriniz var öyle değil mi? Gelinlik nasıl alınır, düğün mekanı seçerken nelere dikkat etmek lazım, ilk yapmanız gerekenler ve dikkatli davranmanız gereken konular… Bütün hepsi hakkında danışacak insan bulmanız çok zor. Bu yüzden size rehberlik edecek, öğrenmeniz gereken tüm konulara tek seferde ulaşabileceğiniz makaleler hazırladık. Tek yapmanız gereken kahve fincanınızı elinize alıp oturduğunuz yerden tüm bilgilere ulaşmak!

rehber_yazilar

Galeriler

Yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra hazırlıklara başlayacaksınız tabii. Peki nasıl? Kapı kapı dolaşmanıza, onlarca dergi ve broşür almanıza hiç gerek yok. Nikah şekeri modellerinden gelin saç makyajına kadar aradığınız her şey için resim galerilerimizi gezip, her zevke hitap edecek çeşitteki modelleri inceleyebilirsiniz. Modern ve klasik tüm modellere ve yılın düğün trendlerine dair fikir edinip seçiminizi daha kolay yapabilirsiniz.

galeriler

Ürünler-Hizmetler-Fiyatlar

Size sadece görsel bir fikir verip kenara çekilmiyoruz elbette. Düğün. com’da hazırlıklarınıza dair tamamlayamayacağınız hiçbir aşama yok! Düğün mekanı seçmek isteyin veya gelin iç çamaşırlarımı nereden alsam diye düşünün hiç fark etmez. Tüm bunları düğün firmalarımız sayesinde kolayca düzenleyeceksiniz. Yapmanız gereken ilgili alanda çalışan şehrinizin firmalarının tanıtım yazısını, görsellerini, iletişim bilgileri ve detaylı bilgilerini inceledikten sonra size ne kadar uygun olup olmadığına karar verip fiyat teklifi istemek. Bu sayede beğendiğiniz firma sizinle doğrudan iletişime geçip fiyat ve size sağlayacakları hizmet konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri verecektir. Üstelik Düğün.com çiftlerine özel indirimli fiyatlar ve ayrıcalıklarla!

düğün.com nasıl kullanılır?

Araçlar

Düğünü planlama aşamasında gündelik hayatınıza devam ederken her şeyi düşünmek zorunda kalmak bazı aksilikler çıkmasına da sebep olacaktır. İşiniz, sosyal yaşamınız derken damadın kol düğmelerini unuttuğunuzu ne ara fark edeceksiniz kim bilir? Hiçbir aksilik çıkmasın her şey dört dörtlük olsun istiyorsanız bir yardımcıya ihtiyacınız olduğunu düşünmeye başladınız değil mi? Size yardımcı olacak en sadık dostunuz artık planlama araçlarımız olacak. Oturma planından bütçenize kadar her şeyi sistematik olarak size hatırlatacak olan bu araçlar, yapmanız gereken son hafta hazırlıklarına kadar her şeyi zamanı geldikçe bilgilendirmelerle atlamamanızı sağlayacak.

araclar

Gerçek Hayattan Hikâyeler

Bütün söylediklerimizi sadece burada kalsın istemediğimizden gerçek düğün hikayeleri ile size sunuyoruz. Düğün yapmış çiftlerin anlattıkları hem bizim söylediklerimizi teyit eden hem de size yol gösteren bir kaynak olacak. Ayrıca ünlü düğünleri ve davetleri ile de yılın gözde mekanlarından düğün modasına birçok bilgiyi elde edebileceksiniz.

gercek_dugun_hikayesi

İndirim ve Kampanyalar

Düğün mekanından gelinliğe, düğününüz ile ilgili her konuda muhteşem kampanyalar da Düğün.com'da! Düğün fiyatlarındaki indirimleri ve diğer düğün fırsatlarını kaçırmayın, uygun bir bütçe ile kusursuz bir davet planlayın!

düğün.com nasıl kullanılır?

Düğün.com TV

Düğün.com TV sayesinde artık düğününüzü en çok merak ettiğiniz konularla ilgili videoları izleyerek, uzman görüşlerini dinleyerek planlayabilir, videolar sayesinde düğün mekanlarına gitmiş kadar olabilirsiniz. Gelinliğinizi nasıl seçeceğinizden nasıl yüz tipinize uygun gelin makyajı yaptıracağınıza kadar tüm tüyolar Düğün.com TV'de

düğün.com nasıl kullanılır?

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

3 yorum

HA

Hülya Akın

22/10/2014

Çok güzel bir site ellerinize sağlık :))


İP

İlknur Pakar

22/10/2014

Biz gelinler için her şey dugun.com da teşekkürler :))


GA

Gökcan Atiniz

23/11/2016

Hikayeleri nereye nasıl gönderiyoruz

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Gökcan, Düğün hikayesi talebini deniz@dugun.com e-posta adresine gönderebilirsin. Hikayeninin yayına alınma şartları için Deniz seninle irtibata geçecektir.