Norden Tur - Puravida Escapes

E-posta Gönder

Norden Tur - Puravida Escapes
  • Sarıyer, İstanbul.

Norden Tur - Puravida Escapes Hakkında

1990 yılından beri turizm sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 2007’den bu yana ise İstanbul’da seyahat hizmetleri sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanından kişilere ve gruplara iş ve tatil gezileri sunuyoruz. Gezilecek yerler hakkında önemli bir bilgi ve tecrübe birikimimiz bulunuyor. Bu sebeple Dünyanın her yerinde denenmiş ve güvenirliliği sabitlenmiş yerel hizmet sağlayıcıları ile hayallerinizdeki balayı için uygun koşullarda ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz.


Seyahat etmek kişiseldir. Gitmek istediğiniz yerler, seyahatin uzunluğu, konaklama tercihleri, programınızda yapmak istediğiniz aktiviteler, bunların yoğunluğu ve hızı herkes için farklıdır. Kendi programını kendisi belirlemek isteyen; uçağın, otelin, beraber seyahate edeceğiniz kişilerin belirsiz olduğu paket programlar, ideal seyahatler kişiye özel tatil programlarıdır. Puravida Escape ekibi olarak ilk olarak sizi dinliyoruz. İstekleriniz ve bütçenize uygun tatil programları tasarlıyoruz. Özellikle düğününüzden sonra yapacağınız balayı seyahatiniz konusunda çok daha hassas çalışıyoruz. Hazır program sunmaktan hoşlanmıyoruz. Herkesin seyahat zevki farklı olduğu için sıfırdan hazırlanan programlar sunuyoruz. Hayallerinizdeki balayını size yaşatmak için en ufak ayrıntıya dahi özen gösteriyoruz. Tecrübelerimizin bize kazandırdığı yol haritanıza özel konuları ele alıyoruz. Size de yalnızca eşinizle birlikte balayınızın tadını çıkarmak kalıyor.


Belirli noktalara önem veriyoruz. Biraz bahsedecek olursak ilki; yüzde yüz kişiye özel hizmet. Balayı programınızı istekleriniz, zamanınız ve bütçenize göre sıfırdan tasarlıyoruz. Bir diğeri, uzmanlığımız. 2007’den bu yana Patagonya’dan Maldivler’e Bali’den Tanzanya’ya kadar dünyanın birçok yerine kişiye özel seyahat programları hazırladık. Üçüncüsü, yerel bağlarımız. Dünyanın her yerinde, denenmiş ve güvenirliliğini ispat etmiş yerel hizmet sağlayıcılarımız bulunuyor. Sonuncusu ise, ek hizmetlerimiz. Online check-in işleminden millerinizin işlenmesine kadar hizmet veriyoruz. Siz balayındayken bile her zaman yanınızdayız.


Eğer balayı programına ihtiyacınız var ve bunu gerçekten profesyonel bir yerle çalışarak yapmak istiyorsanız sayfanın üzerindeki numarayı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Norden Tur - Puravida Escapes Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Deniz & Fatih

Düğün Tarihi: 07.09.2019


Puravida Escapes balayimizla ilgili bize hem uygun fiyatli hem de kaliteli oteller hakkinda muhtesem secenekler sundular. Deneyimli calisanlarin verdigi guven ile balayimizi gonul rahatligiyla yapabilecegiz. Bu yogun tempomuzda bu konudaki destekleri, ilgi ve alakalari icin cok tesekkur ederiz. ... devam 

Damla & Batuhan

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Balayı planlaması için dugun.com üzerinden teklif istemiştik. Yurtdışı balayı destinasyonları açısından hiçbir fikrimiz yoktu. Sağolsunlar arayıp çok güzel bilgiler verdiler.

Deniz & Talat

Düğün Tarihi: 29.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Firma çok ilgili ve doğru bilgilendirme konusunda hassaslar. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.