Lizay Pırlanta

E-posta Gönder

Lizay Pırlanta Özellikler

  • Özellikler

    Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Lizay Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

  • Ürün çeşitleri neler?

    Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Lizay Pırlanta Hakkında

1970’lerde yola çıktığımız ve Türkiye çapında 40 farklı lokasyonla büyütmeye hala devam ettiğimiz Lizay markamızla şimdi de sizin evliliğinizi taçlandırmak istiyoruz. Lizay Pırlanta satış noktaları oldukça fazla. Siz de Sakarya’da kendinize en yakın Lizay mağazasına gidebilirsiniz.

Bilgi ve sanatın harmanladığı özel koleksiyonlara sahibiz. Uzun yıllardır sektöre ışık tutmaya devam ediyoruz. Firma kurucumuz Mahmut Serbes’in kendisini başarıya götüren hikayesi 1978 yılına dayanıyor. Oldukça eski değil mi? Kendi oluşumunu kurmayı hedefleyen Serbes, kendi adıyla Adapazarı’nda açtığı mağazası Lizay’ın temellerini atıyor. 1999 depreminde enkaz altında kalan ve adeta küllerinden doğarak yeniden inşa edilen mağazamız Lizay’ın tarihsel gelişimine etki eden en büyük faktörlerden biri de işte o büyük deprem oluyor. Büyüme hedefimizi ise 2004’te kurduğumuz Lizay Pırlanta markası ile ispatlamış oluyoruz. Günümüzde ise Lizay Pırlanta Nuruosmaniye merkezli olarak çalışmalarına devam ediyor.

Perakendeci yaklaşımdan toptancılığa geçen ve bir ilki gerçekleştiren Mahmut Serbes, Türkiye çapında her geçen gün daha da artmakta olan 40 mağaza ağıyla markamızı geliştiren kişi. Gerek sosyal sorumluluk projeleriyle gerek de geniş çaplı PR projeleriyle Lizay bugünlere başarıyla ulaştı. Daha iyi günlere ilerlemeye de devam edecek.

Mahmut Serbes ve yeni nesil Serbes ailesi büyük projeler gerçekleştirmeye ilk günkü heyecanıyla devam ediyor. Lizay markası olarak kuyumculuk alanındaki zengin tecrübelerimizi kaliteli çalışmalarımızla harmanlayarak mücevher sevenlerin kalbine dokunuyoruz. Aile üyeleri Yeliz ve Çağatay Serbes, sahip olduğumuz güven ve kalite olgusuyla markayı dünya standartlarına taşıma hedefi için çalışıyorlar.

Siz de markamızın ürünlerini görmek, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.