Modern Alyans


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
N&A Nevin & Ahmet Düğün Tarihi: 04/05/2018

Sade ve şık modeller için tercih edebilirsiniz. Kadıköy mağazasında birçok çeşit mevcut. Biz aradığımız alyansı Modern Alyansta bulduk.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Modern Alyans sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

İsviçre'nin Zirvesinde Gelen Teklif: Pınar ve Sencer! İsviçre'nin Zirvesinde Gelen Teklif: Pınar ve Sencer! Deniz Temalı Gerçek Bir Düğün Hikayesi: Çisel ve Serkan Deniz Temalı Gerçek Bir Düğün Hikayesi: Çisel ve Serkan Buralara Yaz Günü Kar Yağdırmışlar: Zeynep & Serkan Buralara Yaz Günü Kar Yağdırmışlar: Zeynep & Serkan Taylan ve Derya'nın Hikayesi Taylan ve Derya'nın Hikayesi

FİRMA DETAYLARI

Hakkında

1957 senesinden beri kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmamız, uzmanlık alanı olarak alyansı seçmiştir. İmalat, toptan ve perakende olarak çalışma alanımızı geniş bir yelpazeye yayarak daha büyük bir kitleye hizmet götürmeye çalışmaktayız.

Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğini düşünerek gerek modellerimiz gerekse üretim kalitemizle sizlere layık olmaya çalışmaktayız.

Yaklaşık 150 adete yakın her ölçüsü hazır modelimzi ve üzerinde hertürlü değişikliğin, istekleriniz doğrultusunda yapılabildiği, yaklaşık 2000 adet sipariş üzerine çalışan alyans modellerimiz siz müşterilerimiz için perakende mağazalarımızda sergilenmektedir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Didem Albayrak, Atilla Sarac Adres Abdi İpekçi Cad Ensar Sok. Hüseyin Özel İşhanı No:160 B Blok Zemin Kat Bayrampaşa -İSTANBUL
Diğer,

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
N&A Nevin & Ahmet Düğün Tarihi: 04/05/2018

Sade ve şık modeller için tercih edebilirsiniz. Kadıköy mağazasında birçok çeşit mevcut. Biz aradığımız alyansı Modern Alyansta bulduk.

G&M Giz & Mert Düğün Tarihi: 26/07/2015

kadıköydeki şubesinden aldık alyanslarımızı ordaki çalışan çok ilgilendi bizimle klasik model tercih ettik ama mağazadaki yaklaşım çok hoşumuza gitti alyanslarımızdan da çok memnunuz

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Modern Alyans ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Modern Alyans hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap