Atasay


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
E&F EDA & FIRAT Düğün Tarihi: 04/09/2015

Firmadan memnuniyetsizlik yaşadığım bir konu olmadı. Yeterince çeşitleri vardı onlar arasından seçim yaptık. Yetkililerin ilgiside yeterliydi.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Atasay sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

"40’ına Kadar Evlenemezsek Birbirimizle Evlenelim": Aslı ve Mert "40’ına Kadar Evlenemezsek Birbirimizle Evlenelim": Aslı ve Mert Baş Döndüren Bir Evlenme Teklifi: Yağmur ve Alican! Baş Döndüren Bir Evlenme Teklifi: Yağmur ve Alican! Aşk Tesadüfleri Sever: Gamze ve Levent Aşk Tesadüfleri Sever: Gamze ve Levent Las Vegas’ın Göz Kamaştırıcı Işıkları Altında “Evet!”: Günel & Ersin Las Vegas’ın Göz Kamaştırıcı Işıkları Altında “Evet!”: Günel & Ersin

FİRMA DETAYLARI

Özellik

  • Özellikler Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Hakkında

Atasay’ın Türk mücevherat sektörünün son üç kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Mücevherat’ın kökleri Cumhuriyet Türkiyesi’nin kalkınma dönemine dayanıyor. Temelleri Denizli’nin Çivril kazasında 1937 yılında Hacı Mustafa Kamer tarafından atılan Atasay, Türkiye’de kuyumculuğun, esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olmuştur.

Atasay’ın tarihsel gelişiminde önemli yapı taşlarından birini firmanın kurucusu Atasay Kamer’in babasından devraldığı deneyim ve bilgiyi yeni arayışlarla geliştirme ve büyütme serüveni oluşturuyor. Bu serüvenin kilit noktasını ise Atasay Kamer’in 1965 yılında çıktığı Anadolu turu ve bu tur sırasında Anadolu’nun sayısız kentinde sektöre ilişkin kazandığı zengin deneyim ve gözlemler oluşturuyor.
1969 yılı da Atasay’ın tarihinde önemli bir dönüm noktası... Atasay Kamer bu tarihte İstanbul Kapalıçarşı’da 50 metrekare büyüklüğündeki bir dükkanda çalışmalarına başladı. 1980 yılından itibaren ise sanayileşme, ihracat ve markalaşma faaliyetlerine hız verildi. 1989 yılında üç kuşak boyunca kuyumculukla ilgilenen Kamer Ailesi’nin meslek birikimi ve deneyimi ile Atasay Mücevherat kuruldu. Bu kuruluş altın takı üretim ve pazarlamasında sektör için bir milat niteliğindedir.

1990-2000 yılları arasında Atasay ve Asgold markalarının pazarlama faaliyetlerine hız veren marka, 2000-2010 yılları arasında yapılan stratejik planlar doğrultusunda üretici kimliğinden perakende kimliğine geçiş yaptı. Bu dönemde Atasay adı altında mağaza markası oluşturuldu ve değişen müşteri ihtiyaçları ile yaşam biçimlerine uygun olarak yeni marka geliştirme çalışmalarına ağırlık verildi.
‘Ulaşılabilir Lüks’ kavramının Türkiye mücevherat sektöründeki ilk uygulayıcısı olan Atasay, 2007 yılında Pırlanta tektaş yüzükte ‘Şu Kadarcık’ sloganıyla düzenlediği “36 Ay Taksit Kampanyası” başta olmak üzere iletişim ve pazarlama faaliyetleri, düşük gramajlı ürünlerle ürün gamının genişletilmesi, ilk outlet ve fabrika satış mağazası ile dağıtım kanallarının çeşitlendirilmesi, Altıncı Gün uygulaması ve son olarak da Geleneksel Altın Çadır Günleri ile sektörün büyümesine öncülük ediyor.

2012 yılında kuruluşunun 75. yılını kutlayan Atasay, lüks sektörünün önde gelen markalarından İsviçre merkezli Chopard ile önemli bir işbirliğine imza attı. Chopard, Atasay’ın 75. Yılı için özel olarak limitli sayıda Chopard for Atasay Good Luck/Şans koleksiyonu hazırladı. Chopard’ın Atasay ile gerçekleştirdiği bu işbirliği dünyada lüks tüketim grubunun Türkiye’de yerel bir markayla yaptığı ilk ve tek özgün proje olma özelliği taşıyor.

Tüketicilerin yaşam biçimlerine göre pazarı segmente ederek, farklı profillerle uygun Myras, Belle, One&Only; Tektaş, Atasay Fantezi Pırlanta, Alyanz, Jou, Gifty, Asgold Coronet, Asgold Classic, Asgold 22 Ayar isimli 10 alt markası ile güncel trendlere uygun yılda dört koleksiyon hazırlayan ve müşterilerine binlerce ürün seçeneği sunan Atasay, koleksiyonlarını Moda Konsept Tasarımcısı Danışmanı Özlem Süer’in danışmanlığında hazırlıyor.

Kurulduğu günden beri 110 milyonun üzerinde dünya kadınını mücevherleri ile buluşturan Atasay’ın 2023 yılı vizyonu ise dünya mücevherat sektörüne yön veren en büyük 10 markadan biri olmak. Bu kapsamda 2023 yılına kadar dünyada ve Türkiye’de 500 mağazaya ulaşmayı planlayan Atasay, özgün tasarım ürünleriyle dünya mücevher sektöründeki trendleri haber veren, modanın öncüsü marka olmayı hedefliyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi yetkili kişi, Ali Cenab Zeybekoglu, Gulsah Zirek Adres Merkez Mah. Sedir Sok. No:7, 34530, Yenibosna
Diğer,

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
E&F EDA & FIRAT Düğün Tarihi: 04/09/2015

Firmadan memnuniyetsizlik yaşadığım bir konu olmadı. Yeterince çeşitleri vardı onlar arasından seçim yaptık. Yetkililerin ilgiside yeterliydi.

E&L Ebrar & Lütfü Düğün Tarihi: 24/07/2015

takılarımı burdan aldım gereken yardımda bulunuyorlar memnun ayrıldık mekandan

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Atasay ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Atasay hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap