Alyans ve Takı Çanakkale

İda Mücevherat

İda Mücevherat Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

İda Mücevherat Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

İda Mücevherat Hakkında

Avrupa'nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, mağazalarında satılan ürünlerin %95 ini Avrupa Birliği kalite ve standartlarında kendi tesislerinde üretiyor. Kalan %5 ini seçkin İtalyan firmalarından ithal ediyor.

Favori, yurt içinde farklı şehirlerde 100'ün üzerinde Favori mağazası ve 1000'in üzerinde satış noktası aracılığıyla tüketicisiyle buluşuyor.


Favori mağazalarında kadın, erkek ve çocuklara yönelik her yaşa ve zevke hitap edecek A'dan Z'ye geniş bir ürün çeşitliliği sunuluyor.

Tasarım uzmanı olan Favori; 45'in üzerindeki tecrübeli tasarımcısıyla yılda ortalama 6.000 yeni, farklı, modaya uygun ve seçkin ürün tasarlıyor.

Ürün grupları arasında büyük ilgi gören taşlı takımların yanı sıra özel koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili, mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları, pırlantalı ve elmas takılar bulunuyor.

Favori takıları, seçkin kadrolar tarafından, en kaliteli ham maddeler ile son teknolojiler kullanılarak el emeği ile üretilir. Favori'nin kalite üretim sistemi Avrupa Birliği standartlarındadır.

Favori takıları alerji yapmaz. Çünkü Avrupa birliği BS -EN -1811 standartlarına göre üretilir.

Favori, yerli ve İtalyan hocaların eğitim verdiği tasarım okulu olan tek firma. Bu okul; bir taraftan sektöre yeni tasarımcılar kazandırırken, diğer taraftan Favori'nin takı modasına öncülük yapmasına ve Favori mağazalarına her hafta yeni, güzel, ve diğerlerinden farklı, seçkin modeller eklenmesine katkı yapıyor.

Sektörde pek çok yeniliğin öncüsü olan Favori'nin mağazalarında satılan takılar, TSE güvenceli olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılıyor.

Müşterilerini memnun etmekten öte hayran bırakmayı hedefleyen Favori, mağazalarında hizmet kalitesini yükseltmek için eğitime çok önem veriyor. Bu amaçla 2005 yılında Favori Altın Akademisini kuran Favori, Altın Akademisi'nin çatısı altında bayilerine; perakendecilik, pazarlama ve iletişim konularında eğitimler veriyor, eğitici kitaplar yayımlıyor.

Favori'nin 2008 yılında açmaya başladığı, şu anda 100'ü aşan Favori mağazalarının sayısı her hafta artıyor. Bayi olan firmaların %99 unu daha önce Favori'nin satış noktası olan kuyumcular veya Favori mağazası açıp başarılı olunca mağaza sayısını artırmak isteyen Favori bayileri oluşturuyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çarşı Cad.No:171

  • Haritadaki Konumu

    İda Mücevherat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.