Tiyatral Nikah Sanatçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tiyatral Nikah Sanatçısı Genel Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Tiyatral Nikah Sanatçısı Hakkında

Ben, Bora Ünsal. Uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftlerimize Tiyatral Nikah Sanatçısı adı altında özel bir hizmet sunuyorum. Nikah tarihiniz düğün davetinizle çakışmadığında veya davetlilerinizin önünde bir kez daha “Evet!” demek istediğinizde hizmetinizdeyim. Profesyonel bir anlayışla verdiğim bu hizmette gerçek bir nikah memuru gibi yerimi alıyor ve çok hoş bir gösteriyle size nikah seremoninizi bir kez daha yaşatıyorum.

Deneyim
Gerçek bir nikah memuru gibi giyinerek hazır bulunduğum düğün davetinize farklı bir anı bırakacağımdan emin olabilirsiniz. Tiyatral nikah sanatçısı hizmetini aslında bir tiyatro gösterisi olarak da düşünebilirsiniz. Başrolünde sizin olacağınız bu gösteride dilerseniz gerçekten farkı olmayan bir nikah kıyabilir veya çok eğlenceli bir şov yapabiliriz. Sadece resmi nikahları gerçekleşmiş çiftlerimizle çalışıyor ve görüşme öncesinde nikah cüzdanlarını da getirmelerini istiyorum.

Hizmetler
Nikah tarihini aldınız ama yoğunluktan belki de düğün tarihinizle aynı güne denk getiremediniz. Veya nikah günü en çok yanınızda olmasını istediğiniz sevdiklerinizin bir kısmı bu özel törene katılamadı. İşte böyle anlarda ben devreye giriyorum ve tiyatral nikah memuru hizmetimle Adana’daki düğünlerin en eğlenceli ve esprili parçası oluyorum. Nikahınızı tamamen sizin kurgulayacağınız bir şekilde yeniden yaşamak istemez misiniz?

İlerde düğün videolarınızı izlerken en çok gülümseyeceğiniz anların tiyatral nikahınıza ait dakikalar olacağını temin edebilirim. Hem sizinle tanışmak hem de hizmetimi daha iyi anlatabilmek için düğününüzden önce bir araya geliyoruz. Sizi daha iyi tanıyor, tiyatral nikah metninizde esprili bir şekilde kullanabileceğim ipuçları yakalıyorum. Sonrasında birkaç kez birlikte prova yaparak heyecanınızı yatıştırıyor ve zamanı gelince birlikte sahnede yerimizi alıyoruz.

Yeni evlenme hazırlığı içinde olan çiftler kadar nikahlarını neşeli bir törenle tazelemek isteyen evli çiftlerimiz de bu özel hizmetime ilgi gösteriyor. Yıllar süren birlikteliklerinizi, başta yıldönümü kutlamalarınız olmak üzere pek çok farklı etkinlikte muzip bir anı yaratmak için yeniden yaşayabiliriz. Size özel nikah memuru olarak nikahınızı tazeleyebilir, ilk günkü heyecanınızı hatırlamanızı sağlayabilirim.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun, düğününüze katılabilir ve size özel kurgulayacağımız tiyatral nikah töreniyle size ve misafirlerinize unutulmaz bir gösteri sunabilirim. İsterseniz gerçek bir memur gibi işimi ciddiyetle yapacak veya espriler havada uçuşurken hep birlikte çok hoş dakikalar geçireceğiz. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimi kullanarak bana ulaşabilirsiniz. Tiyatral nikah memuru fiyatlarım için tek yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.