Venedik Film Festivalinden Abiye Fikirleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:47 dakika

12.08.2021

Nişanlığınız için seçeceğiniz modeli uzaklarda aramayın. Günlük hayatımızın adeta bir parçası olan ünlülerin seçimleri sizin için yol gösterici olabilir. İşte en moda renkler, modeller ve detaylarla nişanlığınız için size ilham verecek abiye fikirleri...

Gecenin Yıldızı

Venedik Film Festivali’nin en çok konuşulan ünlüsü olan 1983 doğumlu İtalyan model Eva Riccobono kırmızı halıyı süpüren görkemli kuyruğu ile göz doldurdu. Festival boyunca en çok beğenilen uzun elbise modellerinden biri olan Armani imzalı abiye, dantel işlemeleri ve tülle kaplı derin sırt dekoltesiyle iddialı bir nişanlık örneği olabilir.

GECENIN_BIRINCISI

Feminen Çizgiler

Gece elbiselerinde görmeye alıştığımız feminen detaylar, Venedik Film Festivali’nde ünlüleri kimi zaman fiyonklu bir kız çocuğuna, kimi zaman drapeli bir etekmodeliyle kıvrımlı bir kadına, kimi zaman da leopar desenli ezgotik bir güzelliğe dönüştürüyor. Siz de bu tür kadınsı detaylar ekleyerek nişanlığınıza bu senenin modasından dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

FEMINEN_CIZGILER

Sıradışı Renkler

Gece elbisesi deyince akla ilk gelen renkler siyah, bordo ve kırmızı öyle değil mi? Artık değil! Venedik Film Festivali’nde gördük ki patlıcan moru, sinek yeşili ve cam göbeği gibi renkler de artık moda evlerinin ilgi alanına girmiş görünüyor. Alışılmışın dışındaki bu renkleri siz de nişanlığınızda kullanın, ve davetlilerinizin gözlerindeki hayranlık dolu bakışların keyfini çıkarın.

BLOK_RENKLER

Abiye ve Nişanlık Firmaları

En trend söz ve nişan elbiseleri Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Abiye ve nişanlık firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Abiye ve Nişanlık kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Abiye ve Nişanlık Firmaları

Abiye ve Nişanlık kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Duygu Üner

Düğün Tarihi: 16.10.2014


Eva Riccobono gerçekten çok şık olmuş. sarışın ya da açık kumral arkadaşlarımız düşünebilir böyle bir abiyeyi.. Teşekkürler düğün.com...


BG

B. Gökçen

Düğün Tarihi: 16.10.2014


gelinlikte beyaz,sade ve şık fakat abiyede en uçuk fikirleerrr!! :):):)