Nilgün Can Moda Evi

E-posta Gönder

Nilgün Can Moda Evi Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Nilgün Can Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Kiralama, Hafta sonu hizmet

Nilgün Can Moda Evi Hakkında

Düğün kutlamanıza giden yolculuğunuzda nişan ve kına eğlenceniz için birbirinden güzel abiye tasarımlarımızla mutluluğunuza imzamızı atıyoruz. Nilgün Can Modaevi Ümraniye’de uzun zamandır pek çok gelin adayını ağırlayarak yaşamlarının en özel anları için birbirinden farklı tasarımlar yapıyoruz. Siz de göz kamaştırıcı görünmek isterseniz bizimle tanışmaya bekliyoruz.

Alanında uzman, kalıp çıkarma konusunda yetenekli, anlayışlı ve estetik bakış açısına sahip bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Edindiğimiz tecrübeleri gerek sizinle iletişim kurarken gerek de tasarımları yaparken kullanıyoruz. Her zaman kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar tercih ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Davetiniz için abiye seçmeye modaevimize geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Nasıl bir tarzınız olduğunu öğreniyoruz. Hazır modellerimizi size göstererek beğeninize sunuyoruz. Hoşunuza gidenleri hemen deneyerek, içinize de sinerse alabiliyorsunuz. Özel dikim isterseniz ise eski çalışmalarımızı, model kataloğumuzu ya da internetten gördüğünüz bir fotoğrafı bize göstererek hizmet alabilirsiniz. Vücut ölçülerinizi aldıktan sonra kalıbınızı çıkarıyoruz. İstediğiniz kumaşları ve kullanılacak aksesuarları birlikte seçiyoruz. Provalarla modelin yapılışına şahitlik edebiliyorsunuz. Değiştirmek ya da eklemek istediğiniz tüm ayrıntıları modelinizi yaparken provalar esnasında bize iletebilirsiniz.

Her renk kumaşın bulunduğu atölyemizde, birbirinden şık taş, kurdele, üç boyutlu motifler ve dantellerimizle abiyelerinizi tasarlıyoruz. Farklı çok sayıda modelle eğlencenizde istediğiniz gibi görünmenizi sağlıyoruz. Eğlence mekanınızı, vücut ölçülerinizi, tarzınızı ve size en çok yakışacak renkleri birlikte karar vererek en doğru tercihi yapmanızı sağlıyoruz.

Siz de Ümraniye abiye mağazaları içerisinde yer aldığımız Nilgün Can Modaevi’nin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sağladığımız imkanlar ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Yıldız Sk. Sakarya Apt. No:2\6, Ümraniye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nilgün Can Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.