Özgür Yağmur Butik Tasarım

E-posta Gönder

Özgür Yağmur Butik Tasarım Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Özgür Yağmur Butik Tasarım Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Özgür Yağmur Butik Tasarım Hakkında

Özel tasarım bir elbiseyle kimseyle kıyaslanamayacak kadar eşsiz bir görünüme sahip olmak istiyorsanız sizi Özgür Yağmur Butik Tasarım ile tanıştıralım…

Butik olarak faaliyet gösterdiğimiz giyim sektöründe kısa sürede yapmış olduğumuz işlerle adımızı duyurduk. Butiğimizin içerisinde günlük ve özel davetler için giysiler varken diğer şubemizde ise kişiye özel dikim yapan bir atölyemiz bulunuyor. Böylelikle sadece hazır giyim değil özel olarak tasarlanmış ve işlenmiş birbirinden şık abiyeleri de tasarlıyoruz. Nişan, düğün, söz, davetler için satışa sunmuş olduğumuz kıyafetlerle Özgür Yağmur Butik Eskişehir’de sizi de bekliyoruz!

Peki nişanlık seçimi sırasında neler yapıyoruz?
Öncelikle sizi butiğimizden içeri girdiğinizde güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla karşılıyoruz. Sizinle tanışıyor ve sohbet ediyoruz. Hayalinizde olan ya da daha önce görüp beğendiğiniz modeller hakkında konuşuyoruz. Butiğimizde hazırda olan kıyafetlerden örnekler sunuyoruz. Size sunmuş olduğumuz seçenekler ve de sizin talepleriniz doğrultusunda karar verilen modeli belirliyoruz. Ardından en önemli aşamaya geçiyoruz; O da ölçü almak! Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkartıyoruz. Son olarak da abiyenizi dikim için atölyemize gönderiyoruz. Eğer dilerseniz aksesuar seçimleri ile de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Sizin için kıyafetin ne kadar özel ve önemli olduğunun farkındayız. Tüm davetiniz boyunca giyeceğiniz elbisenin hem şık hem de rahat olması gerektiğini düşünüyoruz. Güzelliğinizi ön plana çıkartacak ve size bakıldığında hayranlık uyandıracak bir nişanlık içinde olmanız için kadromuzla beraber var gücümüzle çalışıyoruz. Üzerinize kalıp olarak tam gelen ve arzu ettiğiniz görünümü size verebilecek elbisenizin bizim atölyemizin profesyonel ellerinden çıkmasını çok isteriz…

Özgür Yağmur Butik hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayınız.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. 49/B Tepebaşı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özgür Yağmur Butik Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.