Özgür Yağmur Butik Tasarım

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Tepebaşı, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Oğuzpark
14 1

Merkez

Oğuzpark

Özgür Yağmur Butik Tasarım
11

Tepebaşı

Özgür Yağmur Butik Tasarım

1.000 TL'den az
Özel Dikim
Jg Selection
15

Odunpazarı

Jg Selection

Hakkında

Özel tasarım bir elbiseyle kimseyle kıyaslanamayacak kadar eşsiz bir görünüme sahip olmak istiyorsanız sizi Özgür Yağmur Butik Tasarım ile tanıştıralım…

Butik olarak faaliyet gösterdiğimiz giyim sektöründe kısa sürede yapmış olduğumuz işlerle adımızı duyurduk. Butiğimizin içerisinde günlük ve özel davetler için giysiler varken diğer şubemizde ise kişiye özel dikim yapan bir atölyemiz bulunuyor. Böylelikle sadece hazır giyim değil özel olarak tasarlanmış ve işlenmiş birbirinden şık abiyeleri de tasarlıyoruz. Nişan, düğün, söz, davetler için satışa sunmuş olduğumuz kıyafetlerle Özgür Yağmur Butik Eskişehir’de sizi de bekliyoruz!

Peki nişanlık seçimi sırasında neler yapıyoruz?
Öncelikle sizi butiğimizden içeri girdiğinizde güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla karşılıyoruz. Sizinle tanışıyor ve sohbet ediyoruz. Hayalinizde olan ya da daha önce görüp beğendiğiniz modeller hakkında konuşuyoruz. Butiğimizde hazırda olan kıyafetlerden örnekler sunuyoruz. Size sunmuş olduğumuz seçenekler ve de sizin talepleriniz doğrultusunda karar verilen modeli belirliyoruz. Ardından en önemli aşamaya geçiyoruz; O da ölçü almak! Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkartıyoruz. Son olarak da abiyenizi dikim için atölyemize gönderiyoruz. Eğer dilerseniz aksesuar seçimleri ile de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Sizin için kıyafetin ne kadar özel ve önemli olduğunun farkındayız. Tüm davetiniz boyunca giyeceğiniz elbisenin hem şık hem de rahat olması gerektiğini düşünüyoruz. Güzelliğinizi ön plana çıkartacak ve size bakıldığında hayranlık uyandıracak bir nişanlık içinde olmanız için kadromuzla beraber var gücümüzle çalışıyoruz. Üzerinize kalıp olarak tam gelen ve arzu ettiğiniz görünümü size verebilecek elbisenizin bizim atölyemizin profesyonel ellerinden çıkmasını çok isteriz…

Özgür Yağmur Butik hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayınız.

İletişim

Özgür Yağmur Halavurt

  • Adres: Hoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. 49/B Tepebaşı

Özgür Yağmur Butik Tasarım Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!