• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Halas 71 Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Halas 71 Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Halas 71 Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Halas 71 Sıkça Sorulan Sorular

Halas 71 düğün fiyatları ne kadar?

Halas 71 düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Halas 71 düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Halas 71 kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Halas 71 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Halas 71 Hakkında

Teknede düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız doğru sayfadasınız!

Farklı ve sıra dışı bir düğün istiyor ya da denize tutkun olanlardan birisiniz. Belki de hayallerinizi süsleyen düğün teknede boğaza karşı bir atmosferde gerçekleşiyordu. Bizde düşlediğiniz geceyi sunabilmek adına yıllardır çalışıyor, sevdiklerinizle beraber keyifli zamanlar geçirmeniz sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet ile Halas 71 İstanbul adı altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Geniş ve ferah olan teknemizde büyük organizasyonlar düzenliyoruz. Oldukça büyük bir kapasiteye sahip olduğumuz için düğün sahipleri tarafından çokça tercih ediliyoruz. Hem tekne düğününde sunduğumuz avantajları davetlilerle buluştururken hem de bir düğün salonu rahatlığında havadar bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

Mavinin her tonunu görebileceğiniz, şehrin ışıklarıyla büyülenebileceğiniz bir düğün töreni vaat ediyoruz. Güzel manzaraya eşlik edecek dekorasyonun da mükemmel olmasını istiyoruz. Bu doğrultuda istediğiniz renklere sahip dekor ve aksesuarlar kullanıyor, mekânı zevkinize göre düzenlemeye çalışıyoruz. Birçok çözüm ortağımızdan da yardım alıyor, tam da istediğiniz gibi bir gece yaratmaya çalışıyoruz.

Şık ve nezih davetleri adresi olan teknemizde yemekli ve yemeksiz olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca kokteyl hizmetimiz de bulunuyor. Davetlilere sunacağınız ikramlar konusunda kararsızsanız mutfak ekibimizle birlikte bu konu hakkında düşünebilirsiniz. Daha önce yaptığımız çalışmalarda inceleyebilirsiniz ana yemek meze tatlı ve daha fazlası aşçılarımız ellerinden çıkan sunum tabaklarının da sizi bekliyor, düğün pastasını da unutmuyoruz. Talep ettiğiniz içeriğe ve dış görünüme göre tasarlanan pastayla göz alıcı bir pasta kesme merasimi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Siz de hayallerinizdeki tekne düğününe ulaşmak istersiniz değil mi? O zaman yapmanız gereken oldukça basit! Sayfanın üst kısmında yer alan Halas 71 Tekne iletişim formu doldurarak eksik bilgi kalmayacak şekilde doldurabilir, bize gönderebilirsiniz. Böylelikle bilgileri inceleyerek size uygun düğün paketini tasarlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  İstinye Mahallesi Sakıp Sabancı Caddesi Tokmak Burnu, Sarıyer İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Halas 71 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.